Korzet trochu inak

Please enter banners and links.

Keď sa povie korzet, tak si určite veľa z vás predstaví buď šteklivú spodnú bielizeň alebo nepohodlnú časť šiat, ktorú nosili dámy zo stredoveku. Je tu však oveľa príjemnejšia správa. Tento módny hit je ďaleko príjemnejší na nosenie a ešte aj efektne vyzerá. Takže žiadne dolámané rebrá, zdeformovaná postava alebo zástava dýchania.

V každom prípade je korzet kúsok, ktorý patrí do postele na večerné hry s vašou polovičkou. Čipkované, priesvitné materiály, šnurovačka na chrbte. Áno práve po takýchto treba siahať. Avšak v tomto druhu korzetu sa určite nevyberiete von. Teda pokiaľ nejde o nejakú recesiu.

Novodobé korzety majú všestranné využitie. Môžete si ho voľne zaviať cez pás na kabát. Efektne zvýrazní a doplní puzdrovú sukňu s košeľou. Taktiež je výbornou voľbou k šatám s áčkovou sukňou. V pohodlnejšej verzii ho môžete voliť aj ako top k zvonovým nohaviciam.

Veľmi trendy sú kožené korzety. Tiež nikdy nestarnúce káro môže vášmu kabátu dodať ten správny šmrnc. S rôznymi geometrickými tvarmi môže krásne oživiť váš jednofarebný outfit. Nikdy ho neuväzujte úplne. Šnúrky nechajte voľte visieť. Vytvoríte tým dokonalý ležérny štýl. Lodičky na vysokom opätku či biele conversy. Oboje sa dokonale hodí ku korzetu. Stačí len správne zvoliť štýl, v ktorom sa chcete vybrať na ulicu.

FOTO: google.com