Komoda do detskej izby: Prečo tento kúsok nesmie chýbať ani u vás doma?

Please enter banners and links.

Ak aj vy riešite každodenný boj s miestom a neporiadok v detskej izbe, praktickým riešením je komoda. Získate tak nielen úložný priestor, ale aj dizajnový kus nábytku.

Zmeňte to, že sa u vás bežne váľa detské oblečenie, hračky či doplnky, kúpou detskej skrinky, ktorá šikovne schová všetky potrebné veci prehľadne do zásuviek. Už nikdy nebudete mať neporiadok v tom, kde sa čo nachádza. Prehľadné uloženie je to, čo robí komody výnimočnými. Komoda do detskej izby je jednoducho nevyhnutnosťou, ktorá však dokáže priestor pozdvihnúť na vyššiu úroveň. Či už máte detskú izbičku zariadenú v romantickom alebo minimalistickom duchu, komoda bude ideálnym kúskom. Rozmanitosť prevedení a štýlový dizajn oživí každú izbičku, vyberte si krásny kúsok v jemných, púdrových farbách alebo tlmené sivé akcenty, ktoré sú v dizajnových detských izbách vždy stávkou na istotu.

Čo všetko patrí do detskej komody?

Samozrejme detské oblečenie, no tento praktický nábytok môžete využiť aj na odloženie detskej posteľnej bielizne alebo hračiek. Záleží len od vás, čo všetko si do detskej komody uložíte, no je isté, že vďaka kompaktnej veľkosti tohto nábytku si komoda do detskej izby nájde miesto v každej domácnosti. Na výber máte naozaj pôsobivé dizajny, ktoré oživia každý priestor. Nič nepokazíte bielou klasikou v kombinácii s drevom, sivým prevedením alebo nenápadnými ružovými detailmi. Ak nemáte radi farebné experimenty, siahnite určite po detskej komode v bielom prevedení a dolaďte k nej napríklad farbu stien či doplnkov. Jej jemnosť a „čisté“ prevedenie sa hodí do každého štýlu, neskôr komodu môžete využiť aj ako nábytok do obývačky. Detskej izbe správnym výberom komody vdýchnete život a vaše ratolesti si budú pripadať ako v rozprávke.

Komoda do detskej izby vám nesmie chýbať

Komody sú veľmi praktickým pomocníkom a v každej domácnosti si zaslúžia svoje miesto, pokojne ich môžete skombinovať aj s prebaľovacím pultom a vznikne vám opäť iný kus nábytku. Využiť môžete aj ich povrch. Vystavte si na komodu doplnky, rodinné fotografie alebo nezabudnuteľné momentky zo života vašich najbližších. Dizajn detského nábytku môže byť inovatívny a štýlový, napokon, presvedčte sa sami, zlaďte jednotlivé kúsky a vyčarujte v priestore dokonalú harmóniu.