Kolagénový kokteil pre sviežejší vzhľad: Viete, s čím všetkým vám pomôže?

Please enter banners and links.

Starnutie sa týka všetkých bez výnimky, no jeho prejavy je možné spomaliť. Vrásky na čele a okolo očí, suchá a ochabnutá pleť na dekolte a rukách spolu s pigmentovými škvrnami a stratou elasticity – tieto príznaky sa dajú výrazne zmierniť vďaka kolagénu.

Na to, ako veľmi nás vek poznačí, vplývajú mnohé faktory ako napríklad voľné radikály, slnečné žiarenie, hormóny či nedostačujúce tempo obnovy buniek. Koža stráca vekom na elasticite, znižuje sa produkcia mazu a potu, pokožka je suchšia, jej povrchová vrstva sa stenčuje a sieť kolagénových a elastických vlákien v jej hlbších vrstvách stráca svoju rovnomernosť. Tento proces nie je možné zvrátiť, avšak, vďaka rôznym výživovým doplnkom alebo vhodne zvolenej kozmetike, ako napríklad Herbalife SKIN, ho viete značne spomaliť.

Stavte na kolagén, jeho účinky vás prekvapia

Na to, aby ste pocítili pozitívnu zmenu v rámci stavu vášho organizmu i pokožky, je nevyhnutná kombinácia špecifickej starostlivosti o pleť a zmeny životného štýlu, ktoré vám pomôžu zmierniť príznaky starnutia ešte skôr, ako sa na vašej pleti objavia. V rámci špecifickej starostlivosti potom stavte na také zložky, ako je kolagén. Vedeli ste, že ľudská koža je tvorená až zo 70 % touto bielkovinou? Vzhľadom na to, že spojivové tkanivo obopína celé naše telo, je pre regeneráciu a obnovu pokožky viac než potrebné zaistiť a podporiť dostatočnú produkciu kolagénu. Viete si predstaviť, že by ste si ho jednoducho dopriali zvnútra – pomocou lahodného a výživného nápoja? Collagen Skin Booster obsahuje kľúčové vitamíny a minerály ako biotín, jód, vitamín A, niacín a zinok, ktoré pomáhajú v boji s vráskami a prispievajú k vitálnej pleti. Collagen Skin Booster tiež obsahuje selén a zinok, ktoré pozitívne vplývajú na stav vlasov a nechtov.

Čo všetko kolagén dokáže?

Prítomnosť kolagénu v tele zabezpečuje pružnosť a pevnosť pleti a vďaka jeho schopnosti neobvykle viazať vodu má veľký vplyv na hydratáciu pokožky. Množstvo kolagénu v organizme s pribúdajúcim vekom postupne klesá, no vy ho môžete organizmu dodať nielen prostredníctvom výživových doplnkov ako je aj Collagen Skin Booster, jeho produkciu viete podporiť aj zvonku voľbou tej správnej kozmetiky ako Herbalife SKIN. Nevyhnutné je zakomponovať vhodné kozmetické prípravky do vašej „beauty rutiny“. Nepodceňujte dôkladnú starostlivosť o svoje telo zvnútra i zvonku, odmení sa vám svojou vitalitou a zdravím!