Kokosový olej ako náhrada kompletnej kozmetickej sady

Please enter banners and links.

kokosový olej

Ušetrite miesto na policiach svojej kúpeľne a nahraďte ich poriadkom. Namiesto nespočetného množstva kozmetiky a luxusných prípravkov, venujte čestné miesto kokosovému oleju. Jedna fľaška tohto prírodného „zázraku“ sa postará o vaše zdravie a prirodzenú krásu.

Ide to aj jednoduchšie: kokosový olej je dobrý na všetko

Z času na čas sa možno pristihnete pri otázke: „Robím to správne?“, „Dá sa to urobiť ešte lepšie?“. Vtedy je jednoznačná odpoveď – áno. Vždy sa všetko dá urobiť ešte o kúsok lepšie, najmä, ak ide o naše zdravie a celkovú vitalitu. Kokosový olej je na trhu už veľa rokov, ale čoraz častejšie sa dostáva do povedomia ľudí. Je výborný nielen v kuchyni, kde dotvára tú správnu chuť jedlám a šalátom, ale aj jeho priaznivé účinky na zdravie sú vskutku výnimočné.

Urýchľuje trávenie, napomáha pri problémoch so štítnou žľazou a dodáva energiu

Okrem toho pomáha odbúravať stres a cítite sa v pohode. Už jedna čajová lyžička tohto oleja denne zlepší vašu imunitu a obranyschopnosť organizmu. Je dokázané, že telo i myseľ vzchopí lepšie ako kofeín, ktorý denne prijímame z kávy a ktorý v nadmernom množstve škodí naším bunkám i žalúdku. Kokosový olej je výborný na popáleniny, odreniny, rezné rany či bolestivé miesta. Teda je všetko v jednom. Ochucovadlo, liečivo a taktiež je bojovníkom za krásnu pokožku, pleť a vlasy.

Skvelý bio opaľovací krém

Kokosový olej si na seba natrite aj v prípade, že sa chystáte byť dlhšie na silnom slnku. Povedzte STOP chémii a ÁNO prírode. Rovnako aj po opaľovaní dokonale hydratuje a vyživí vašu pokožku. Ak ste ešte o tom nepočuli, kokosový olej je aj výborný lubrikant, takže vaše intímne chvíle môžu byť ešte príjemnejšie. Odporúča sa aj pri masážach, pretože výborne kĺže a nemá takmer žiadnu vôňu.

Nahraďte drahú a „umelú“ kozmetiku v kúpeľni kokosovým olejom a už za pár dní spozorujete zmeny. Vďaka jeho hydratačným a hojivým účinkom dokáže opäť vyzdvihnúť vašu krásu a posunúť ju na vyšší piedestál. Tvár, ruky, chodidlá, strie, celé telo i vlasy. Jeho využitie je všestranné a účinky výnimočné. Vyskúšajte.

FOTO: pexels.com