Kedy vás podvedie?

Please enter banners and links.

Nevera bola a stále je rozoberanou témou. Každá žena, ktorá je šťastne zamilovaná, sa chce nevere svojho partnera vyhnúť. Sú však prípady, kedy to pravdepodobne nepôjde, a váš partner či manžel vás napokon sklame; kedy sa teda uchýli k nevere?

 

Nedocenený

         Vraví sa to ženám stále dookola, no aj tak si mnohé nedajú povedať a kašlú na to, že svojho partnera treba podporovať a oceniť. Muž totiž potrebuje cítiť, že je pre vás dôležitý, a že vám na ňom záleží. Oceňte jeho snahu upratať pivnicu alebo uvariť večeru i keď nebola práve najchutnejšiu a vy by ste ju dochutili oveľa lepšie. Prestaňte so zbytočnými výčitkami, že meškal pri vyzdvihnutí dieťaťa – nechal ho čakať pár minút, a čo sa stalo? Nič. Prišli obaja domov bez úrazu.

Znudený muž bez pocitu docenenia hľadá zámerne alebo podvedome náruč inej ženy. A vy sa tomu nemôžete čudovať.

 

Príťažlivosť

         Priznajte si to na rovinu – patríte k ženám, ktoré po svadbe poľavili a prestali dbať o svoj výzor? Keď ste spolu začínali, s radosťou ste sa líčili na každé rande, bavilo vás sexy oblečenie a občas ste ho milo prekvapili zvodnou bielizňou. Po svadbe ale vaša snaha skončila a vy ste poľavili. Manželstvo však neznamená istotu, že vás bude milovať aj zanedbanú. Pred očami má totiž tú krásku ktorú spoznal, nie ženu v teplákoch s pár kilami navyše sediacu pred televíznymi seriálmi s menšou chuťou na jeho penis.

Častou príčinou nevery je fakt, že ho prestanete priťahovať. Už to skrátka nie ste vy, ale nejaká iná, ľahostajná ženská. Buď sa premôžete a popracujete na sebe (ani vám by sa nepáčil tučný fučiaci muž v starých trenírkach), alebo vám odíde za vyzývavejšou ženou ktorá ho bude poriadne vzrušovať.

 

Sebavedomie

         Sú muži, ktorí si počet žien končiacich v posteli stále zvyšujú a s tým im rastie i sebavedomie. Každý nový úlovok je pre nich známkou ešte fungujúcej mužnosti. Ak bol záletníkom pred vami je naivné veriť, že pri vás sa zmenil a na neveru zabudol. Nezabudol. Príležitosť robí neverníka a on je dosť slabý na to, aby odolal.

 

Potreby

         Mnohým ženám sa to nepáči, ale je to pravda – keď neplníte jeho sexuálne túžby aspoň z časti, dopraje si ochotnú milenku. Každý muž má svoje sexuálne potreby a vy by ste mali v niektorých ustúpiť a vyskúšať ich. Možno sa vám nakoniec zapáčia a prekvapíte tak samu seba. Nudný a zriedkavý sex, navyše bež vášne, je neuspokojujúci.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net