Kedy ho opustiť?

Please enter banners and links.

Zaiste ste už niekedy počuli frázu „toto nebol dôvod na rozchod“. My vám však ponúkneme v nasledujúcich riadkoch prípady kedy je rozchod doslova nevyhnutnosťou a na žiadnu ďalšiu šancu už netreba čakať.

 

Polopravdy

         Kde sú servírované polopravdy, tam niet miesta pre dôveru. Pokiaľ vám nevraví fakty ale vymyslené historky z ktorých je pravda ani nie polovičná nečakajte, že bude niekedy úprimne úprimný. S klamárom je budúcnosť vždy nejasná, a preto zvážte takýto vzťah.

 

Žiarlivosť

         Žiarlivosť je korením lásky, no na druhej strane ju môže aj zabiť. Ak pridáte do omáčky priveľa korenia prehlušíte všetky ostatné chute a nakoniec ju budete musieť vyliať. Tak isto to funguje aj v láske; dôkladná každodenná kontrola od vášho partnera nie je vôbec v poriadku. Pokiaľ si dohadujete stretnutia s dávnymi priateľmi tajne aby o nich nevedel váš partner asi niečo nefunguje a treba sa nad takýmto vzťahom vážne zamyslieť…

 

Sex a vášeň

         Údajne je vzťah „zdravý“ keď vám to funguje navzájom v posteli. V opačnom prípade neviete dobre vychádzať ani v iných oblastiach. Sex by vás mal baviť, mali by ste sa pri ňom dokonale odreagovať a vedieť v posteli relaxovať. Inak vás nenapĺňa a riešením je rozhovor s partnerom v ktorom si navzájom poviete čo vám chýba. Ak ani po ňom nepríde zmena poobzerajte sa iným smerom. Váš terajší partner už iný nebude, navyše je možné, že ak mu niektoré veci obmedzíte a nadiktujete začnú mu chýbať a nájde si ich inde. Preto hľadajte iného!

 

Kamaráti

         Jedna vec je neobmedzovať ho a dopriať mu istú dávku slobody a niečo celkom iné je byť doma sama kým on sa venuje svojim kamarátom. Nemá na vás čas, posúva spoločnú dovolenku stále na neskôr a nie je schopný dodržať žiaden termín týkajúci sa vás? On svoj postoj nezmení a ak dúfate v zmenu z jeho strany želáme vám veľa šťastia.

 

Opakovaná nevera

Jeden románik sa vraj dá odpustiť, veď napokon mnohé ženy vedia o nevere svoje, no na druhej strane prehnané úlety z jeho strany nie sú práve najlepším dôkazom lásky a predovšetkým úcty k vám. Pokiaľ nepozná význam slova vernosť a dopraje si časté bokovky vedzte, že vy ho nezmeníte. V prípade, že vyžadujete vernosť, skúste šťastie s iným.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net