Keď nám treba náhradný displej na mobil

Please enter banners and links.

Čo všetko sa môže udiať s displejom nášho mobilu, keď si naň nebudeme dávať pozor? Poškriabe sa, praskne, prestane reagovať na dotyk. Menšie i veľké kozmetické chyby sa však našťastie dajú odstrániť veľmi jednoducho – výmenou displeja za náhradný diel.

 

Displej mobilu a nešťastné náhody

„Ty máš dnes ale deravé ruky!“ A len čo kolega okomentuje, že nám pero padá na zem príliš často, aj náš mobil s treskotom skončí na podlahe a z displeja sa škerí prasklina. Nič príjemné v dňoch, keď sa necítime vo svojej koži. Asi sme nemali kvalitný alebo možno žiadny kryt na mobile, ktorý by nás pred zlým scenárom uchránil. No nie sú to len bežné pády, ktoré ovplyvnia životnosť nášho mobilu a špeciálne displeja. Stačí nosiť telefón vo vrecku a naraziť s ním do tvrdého predmetu alebo si napríklad na telefón sadnúť. Aj to sa stáva a displej na mobilnom telefóne to nemusí vždy vydržať. Veľmi často k znehodnoteniu displeja dochádza aj v prípade, keď sme takí ľahkovážni, že nedávame pozor, kam mobil odkladáme. Miesto v priehradke s kľúčmi nie je veľmi čestné – displej môže utŕž zopár škaredých škrabancov, ktoré zhoršia čitateľnosť obrazovky.

 

Náhradný displej na váš mobil

Je jasné, že s poškodeným displejom dlho fungovať nevydržíme, najmä ak mobil chytáme do rúk párkrát za deň, aby sme niekomu napísali správu alebo našli niečo na internete. I na prvý pohľad neškodná prasklina nám ale môže brániť v tom, aby sme na obrazovku videli bez problémov, v horšom prípade sa nám trochu sťaží aj ovládanie zariadenia. Ak sa u vás vyskytne podobná situácia, radšej si objednajte na svoj model mobilu náhradný diel, ktorý je nepochybne lacnejší ako nový telefón. Náhradné displeje na mobilné telefóny pochádzajú buď z dielne výrobcu vašej značky mobilu, alebo boli výrobcom schválené ako vhodné na vaše zariadenie. Poškodený displej stačí vymeniť za náhradný diel a telefón opäť funguje ako predtým.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com