Kde by ste tento rok mali ísť na dovolenku?

Please enter banners and links.

Marec je tu a nastáva ideálny čas pre kúpu leteniek a výber dovolenky pre tento rok. Že ešte nie ste rozhodnutí? Trópy a Ázia možno fičia, no máme pre vás zaručené tipy na tento rok. Európa nám ponúka desiatky klasických možností, ktoré v našich mysliach postupne ochladli vďaka vplyvu globalizácie. Zabudnite tento rok na Karibik a Bali, dajte šancu stredozemnému a čiernemu moru.

Bulharsko je osvedčená klasika

Dovolenka v Bulharsku je zaručeným úspechom pre celú vašu rodinu. Na svoje si prídu deti, veľké rodiny, skupiny priateľov aj zamilované páry. Príjemné ceny, veľké a nepreplnené pláže, výborné letecké spojenie aj zaujímavé cesty autom. Keď sa rozhodnete pre Bulharsko, nezabudnite sa po ceste zastaviť aj v Rumunsku a prezrieť si zaujímavú históriu a horské priechody tejto obrovskej krajiny.

 

Dovolenica Italiano

Dovolenka v Taliansku je jednoducho klasika. Chcete navštíviť Rím a romantické Benátky? Alebo dáte prednosť toskánskym vínnym dedinkám? Množstvo ľudí zbožňuje aj relatívne blízke Bibione, kde nájdete dlhú a krásnu pláž so skvelým prístupom do mora. V taliansku si na svoje príde úplne každý, temperament tejto krajiny vás pohltí. Nadšení motorkári si môžu požičať mašinu a prebehnúť celú krajinu zo severu na juh.

 

Po stopách hrdinov

Heroické Grécko ponúka stovky ostrovov, hôr a antických miest. Dovolenka v Grécku bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom na celý život. Vydajte sa po stopách hrdinov z gréckych bájí, Navštívte aténsku akropolu a spartu a zakončite to pobytom na Rhodose.

 

Nájdi si na internete správne letenky

Hľadáte letenky cez Google? V tejto chvíli máte šancu vychytať letenky za najlepšie ceny. Ak kúpite letenky pol roka dopredu, máte istotu, že sa budete čvachtať v mori už o pár hodín a zaplatíte podobné ceny, ako keby idete inou dopravou.

Reklamný článok