Každý si svoju inteligentnú domácnosť predstavuje inak

Please enter banners and links.

Myslíme si, že máme všetko a že sme pánmi svojho času. Potom objavíme „zázrak“ v podobe smart technológií a uvedomíme si, že nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Nespoliehajme sa na náhody a buďme vždy pripravení.

 

Pomôžu nám v tom vonkajšie kamery a zabezpečenie domu

„Mne sa to nikdy nemôže stať.“ – je veta, ktorá priam privolá práve to, čo si najmenej želáme. Nikdy nehovor nikdy. Náš domov alebo naša firma musia byť v dobrých rukách. Zúrivý vlčiak za bránou ešte nezaistí spoľahlivú ochranu. Buďme prezieraví a nedajme šancu zlodejom.

Inteligentná domácnosť nielen dobre znie, ale pod týmto pojmom si predstavme samé pozitíva. Je to náš osobný strážca, účtovník i riaditeľ v jednom. Pomocník na každý deň. Jediná riadiaca jednotka sa stáva „mozgom“ celej domácnosti. Jej chod je tak v tých najlepších rukách. Nahradí manžela, manželku a včas vás informuje, pokiaľ niečo nie je v poriadku. Pokiaľ však máte problémy medzi sebou, s tým vám asi nepomôže…

 

Iba samé výhody – aj taká je inteligentná domácnosť

Stará sa o vašu bezpečnosť a to vďaka vonkajším kamerám, ale tiež vás vopred upozorní pomocou svojich senzorov, či vám nehrozí žiadne iné nebezpečenstvo. Požiar, úniky vody, plynu, a pod. . Že to netreba brať na ľahkú váhu, to vie každý. Stačí malá neopatrnosť, nepozornosť a doslova môže byť oheň na streche. Inteligentná domácnosť je pre nás zárukou istoty, že je doma všetko v absolútnom poriadku a nemusíme sa strachovať o svoj majetok a rodinu. Kamerový systém v interiéri sa dá ľahko prepojiť s našim telefónom alebo tabletom, a tak máme pod kontrolou aj prípadné nepozvané návštevy.

 

Pre príjemné dovolenkovanie stačí spoľahlivé zabezpečenie domu

Nakoľko sa blíži čas dovoleniek, o našu smart domácnosť bude zaručene postarané. Zapnite a vypnite svetlá, kúrenie, vodu, zavrite okná a to iba stlačením jedného tlačidla. Nech ste kdekoľvek, riadiaca jednotka bude vaša pravá ruka. Pred príchodom domov si ešte počas parkovania zapnite svoj obľúbený program v televízii a skontrolujte svoj trávnik, či automatická závlaha s časovačom fungovali správne. Áno, aj o tom je inteligentná domácnosť. Aby vaša dovolenka nebola iba o nepríjemných predstavách, čo sa asi doma deje. S inteligentnou domácnosťou si naplno oddýchnete, zregenerujete svoje sily a váš domov bude zatiaľ pod ochrannými krídlami modernej techniky.

Reklamný článok