Každý deň krásne vlasy s COCOCHOCO

Please enter banners and links.

aaaVlasy sú korunou krásy. Je to síce klišé, ale zahŕňa veľkú pravdu. Len si predstavte, ako by sme vyzerali bez vlasov – každý by bol rovnaký a tak trochu strašidelný. Aby sme sa denne mohli pýšiť krásnou hrivou, je potrebné sa o svoje vlasy s láskou postarať. S tým nám pomôže dobre zvolená vlasová kozmetika.

 

 

 

 

 

Riešenie každého problému

cocochoco-ceramide

Nie každý sa narodí s dokonalými vlasmi, čo sa nelámu, nepadajú, nevysušujú… Je hŕba problémov, s ktorými sa v oblasti starostlivosti o vlasy stretávame. Rozprávať by o tom mohli najmä kaderníci, naše bútľavé vŕby. Práve im sa zverujeme s tým, že sme s kvalitou vlasov nespokojní. Vplyvom počasia, ale i teplého vzduchu pri fénovaní či natáčaní vlasov sa naša koruna postupne ničí, a preto je vhodné priniesť jej úľavu v podobe vhodnej vlasovej kozmetiky. Kozmetika COCOCHOCO Professional prináša na trh rad vlasovej kozmetiky s Ceramidom, ktorý chce zabrániť katastrofálnym následkom, ako je strata prirodzenej pevnosti vlasov, strata ohybnosti a lesku.

 

produkty-ceramide

Účinok radu Ceramide

Prípravky COCOCHOCO Ceramide sa vďaka účinným vlastnostiam rastlinnej zložky Ceramide, prírodným olejom a esenciálnym vitamínom postarajú o všetky typy vlasov – riedke, suché, lámavé, ale i farbené. Zložka Ceramide pôsobí na vlas regeneračne, zároveň vlasy spevňuje a ochraňuje. Pomáha obnovovať poškodenú bunkovú štruktúru vlasu a uchováva v nich vlhkosť, vďaka čomu sú vaše vlasy neodolateľne hebké. Vitamíny a esenciálne mastné kyseliny dodávajú vašim vlasom zdravý lesk, objem a pružnosť. Plusom tohto radu je tiež fakt, že je vyrábaný bez použitia sulfátov, SLS, konzervačných látok, kozmetika nebola testovaná na zvieratách a je vegan friendly.

Produkty COCOCHOCO pre vytúžene krásnu hrivu

logo_vector_no_backround_07-2015-2-4

Vyskúšajte oleje či krémy na vlasy a doprajte vlasom wellness! S krémami na ochranu vlasov pred teplom sa nemusíte viac obávať poškodených vlasov pri častej tepelnej úprave. Ak vás trápia mdlé vlasy, vyskúšajte šampón na zväčšenie objemu. Suchým, lámavým, poškodeným i farbeným vlasom poskytnú prvú pomoc šampóny COCOCHOCO Ceramide s objemom až 500 ml. Na zvýraznenie a posilnenie ich účinku je vhodné kombinovať ich s kondicionérmi a maskami rovnakého typu. Pokožka hlavy bude vďaka Ceramidu hydratovaná, vlasové bunky obnovené, silné a pružné. Vyčarujte si krásne zdravé vlasy vo vašej kúpeľni a ohúrte nimi okolie i svojho kaderníka.

Reklamný článok

Uložiť