Kate Middleton – kto to v skutočnosti je?

Please enter banners and links.

V súčasnosti asi najviac skloňovaný pár pod Slnkom – princ William a Kate Middleton. Ale kto je to tá Kate? Ako žila kým nepoznala princa, či ako sa spolu spoznali? Ak Vás to zaujíma tak čítajte ďalej a my Vám to povieme.

Detstvo

Kate, celým menom Catherine Elizabeth Middleton, prišla na svet 9. Januára 1982 v meste Reading v Anglicku. Jej rodičmi sú Carole Elizabeth Middleton a Michael Francis Middleton. Kate je najstaršou z 3 detí, jej mladšia sestra sa volá Phillipa Charlotte Middleton a známa je pod menom Pippa. Majú ešte mladšieho brata – James William Middleton.

Keď mala Kate 2 roky jej rodina sa presťahovala kvôli práci otca ako leteckého dispečera pre Britské aerolínie z Anglicka do Jordánskeho mesta Ammán. Žili tu 2 a pol roka, pred návratom do rodného Anglicka tu Kate navštevovala anglickú materskú školu.

Štúdium

Neskôr Kate študovala v Anglicku a na vysokú školu chodila do Škótska – na Univerzitu sv. Andreja, kde študoval aj princ William, vďaka čomu sa spoznali. Za univerzitný tím hrávala Kate aj hokej, čím naviazala na svoje športové výkony v tenise, hokeji, nohejbale a atletike na nižších školách.

Práca

Kate počas štúdia  pracovala vo firme svojich rodičov, ktorí ju založili v roku 1987. Firma distribuovala tovar na rôzne príležitosti a párty. Vďaka tejto firme sa z priemerne bohatej rodiny Moddleton-ovcov stali milionári. Kate od roku 2006 pracovala i pre Britskú odevnú spoločnosť Jigsaw Junior. V roku 2007 túto prácu opustila pretože údajne chcela „čas pre seba“.

Móda a štýl

Kate Middleton má nesporne dobrý vkus, veď nie nadarmo vyštudovala históriu umenia. Jej cit pre módu už niekoľkokrát ocenili popredné svetové médiá. Časopis The Daily Telegraph jej udelil v roku 2006 titul „Najsľubnejší nováčik“ v rámci štýlu.  Magazín Tutler ju v roku 2007 umiestnil na 8.miesto v rebríčku top 10 štýlových ikon. V tom istom roku, ale i v roku 2010 bola Kate zaradená časopisom People do zoznamu najlepšie oblečených. V tejto oblasti získala ešte omnoho viac ocenení. Tak sa určite nemôžeme diviť, že o jej svadobných šatách sa vedie toľko špekulácií a hlavne módni odborníci netrpezlivo čakajú na to, v čom sa Kate ukáže na svadobnom obrade.

Publicita

Odkedy vzťah Kate a princa Williama nebol tajným ale verejným, Kate mala v pätách neustále fotografov a médiá. Snažila sa proti tomu bojovať a podala aj niekoľko sťažností. A čím viac sa blíži dátum kráľovskej svadby, tým viac sa stupňuje záujem médií o dvojicu snúbencov už od zverejnenia ich zásnub 16. 10.2010. Zásnuby však prebehli už v októbri 2010 v Keni počas 10 dňového výletu. Svadba, ako už asi každý vie, prebehne 29. 4. 2010 vo Westminsterskom opátstve. Mnoho otázok ohľadom svadby ešte stále nie je zodpovedaných, a preto treba len čakať na tento veľký deň. Tak už nám len ostáva snúbencom, čoskoro už manželom, zaželať len veľa šťastia, zdravia a hlavne lásky do spoločného života a v budúcnosti nech sa im darí kraľovať rozumne a spravodlivo!

Foto: Internet