Kaderníctva sa stávajú obľúbenými miestami odpočinku

Please enter banners and links.

Kaderníctvo Pe3 Spišiak_PHOTOUrobte si pohodlie, odpútajte sa od každodenných stresov a nechajte sa unášať príjemným a harmonickým prostredím. Za takouto formou oddychu nemusíte cestovať do vašich obľúbených dovolenkových destinácií. Najnovší trend totiž smeruje k tomu, že kaderníctva už neponúkajú len kadernícke a vizážistické služby.

Zo skúseností viete, že na Slovensku nájdeme mnoho klasických kaderníctiev, v ktorých narazíte na kvalitných aj menej kvalitných kaderníkov. No v súčasnosti rastie aj počet profesionálnych kaderníctiev, ktorým nejde len o poskytnutie kvalitnej služby, ale tiež o maximálnu spokojnosť zákazníka. Výber je na každom z vás. Či už sa vydáte tou alebo onakou cestou, pohodlie, príjemné pocity a spokojnosť by mali byť vašou prioritou. A okrem toho, ktorá z vás netúži po zdravých a prirodzene krásnych vlasoch?

 

Feng-shui ako dôkaz harmónie a pokoja

Mnohí z vás už počuli o starom čínskom umení Feng-shui. Môžeme ho využiť v rôznych oblastiach života, no v posledných rokoch sa najviac hovorí o feng-shui v súvislosti s architektúrou. Málokto sa v dnešnej dobe odváži zariadiť si interiér svojho bytu alebo domu podľa harmonicky nastavených pravidiel. Pokiaľ váhate, doprajte si čas strávený v kaderníckom salóne navrhnutom v súlade s Feng-shui. Interiér priestorov zdobia prvky moderny a art deco, ktoré spolu s veľkými francúzskymi oknami dodávajú priestoru pocit ľahkosti, vzdušnosti a elegancie.

 

S harmóniou úzko súvisí aj kvalita služieb

Pokiaľ sa chcete odpútať od každodenných problémov, dôležitým faktorom je aj dôvera v schopnosti kaderníka. Zverte sa do rúk odborníkov, ktorí sa postarajú nielen o dokonalý vzhľad vášho účesu, ale tiež pri svojej práci používajú prírodné prípravky, ktoré posilnia zdravie a predĺžia životnosť a sviežosť vašich vlasov. Nie je nič horšie, ako používať prípravky, ktoré vám spôsobia chemické alebo mechanické scitlivenie vlasov, čo má za následok prudký pokles ich výživnosti.

Umelecké kaderníctvo vychádza zo znalosti prirodzeného chovania vlasov, ich chémie a fyziky. Uprostred historického centra Bratislavy nájdete odborníkov, ktorí zbierali skúsenosti s týmto novodobým prístupom aj v zahraničí. Získali mnoho ocenení, ktoré ich radia v tomto odvetví medzi slovenskú špičku.

Kvalifikovaný personál v známom salóne Pe3 Spišiak ponúka široké portfólio služieb, súčasťou ktorých je i úvodná konzultácia. Pre profesionálneho kaderníka je totiž nesmierne dôležité vopred sa oboznámiť s vašimi predstavami a túžbami. A až následne sa môže pustiť do vyhodnocovania faktorov, ktoré ovplyvnia konečnú podobu vášho účesu.

Výberu kaderníctva venujte náležitú pozornosť. Dôležitý totiž nie je len konečný výsledok, ale tiež váš vnútorný pocit, ktorý vo vás vyvolá čas strávený u kaderníka. Najčastejšie hľadáme kvalitné služby, príjemné prostredie a milý personál v jednom. A ako si správne vybrať? Výborné referencie poskytuje klientela kaderníctva Pe3 Spišiak. Mimo klasických kaderníckych a vizážistických služieb môžete využiť aj ďalšie služby ako:

  • – ošetrenie vlasov využívajúce tzv. chemistry system,
  • – líčenie, prípadne
  • – kurz líčenia.

Veríme, že pri ďalšom rozhodovaní dobre zvážite, čo je pre estetiku a kvalitu vašich vlasov najlepšie. Ale nezabúdajte, symbiózu tela a mysle zaistí len dokonalá harmónia so všetkým navôkol vás.

Reklamný článok