Kabelkové trendy

Please enter banners and links.

Viete s akými kabelkami zažiarite tento rok? Kabelky z dielní svetoznámych kabelkárskych značiek ako sú Hermés, Louis Vuitton, Christian Dior, Chanel alebo Alexander McQueen určujú čo bude vo svete kabeliek tento rok štýlové a trendy. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o najnovších kabelkových trendoch.

 

 

Veľkosť

Tento rok sú trendy kabelky malých rozmerov, ktoré sa nosili doposiaľ iba na spoločenské udalosti. Mále kabelky do ruky bez uška sú hitom poslednej sezóny. Vhodné sú na nosenie počas bežného dňa, na pracovné stretnutia i na prechádzky po meste.

Malé kabelky môžeme rozdeliť do týchto kategórií:

–          klasické,

–          preložené,

–          kabelky cez plece,

–          malé kabelky s pútkom.

Klasické kabelky sú kabelky s typickou veľkosťou a jednoduchým tvarom.

Preložené kabelky sa podobajú na obaly na dokumenty. Sú väčšie ako klasické kabelky a sú ako keby preložené napoly.

Malá kabelka cez plece sa podobá na tradičnú tašku cez plece. Taška cez plece je veľmi praktická a v poslednej dobe čoraz obľúbenejšia hlavne u mladej generácie dievčat, ktorá tradičné školské tašky vymieňa za tieto praktické kúsky kabeliek.

Malé kabelky s pútkom sú praktické. Dámy ich ocenia predovšetkým pri nákupoch, kedy nemusia kabelku pevne držať v ruke ale môžu si ju za pomoci pútka nechať voľne visieť na ruke. Pútko kabeliek býva efektne zdobené čo dodáva kabelke na jedinečnosti.

Vnútorné usporiadanie malých kabeliek je veľmi praktické. Nachádzajú sa tam všité vrecká, ktoré umožňujú praktické uloženie všetkých cenností. Niektoré modely malých kabeliek obsahujú tajné vrecká, do ktorých môžete odložiť svoje poklady. Ani detektory na zlato neodhalia čo vo svojej kabelke skrývate.

 

Farba

S jednofarebným modelom kabelky nikdy nič nepokazíte. Trendy sú však oveľa nápadnejšie kabelky v pestrých pastelových farbách, takže sa nebojte siahnuť po kabelke v ružovej, žltej, ciklaménovej, oranžovej či zelenej farbe.

 

Vzory

Zo vzorov budú tento rok dominovať kocky, hadia koža, kvetiny a geometrické tvary. Dôraz sa kladie predovšetkým na originalitu a neobyčajnosť.
FOTO: freedigitalphotos.net