K vianočnej predajni pribudol eshop

Please enter banners and links.

Každý, kto niekedy hľadal vianočné inšpirácie, určite narazil na stránky vianocnapredajna.sk.  Online prezentácia interiérového štúdia, ktoré každoročne otvára  v Trnave vianočnú predajňu, je jedna z najznámejších svojho druhu.  Návštevníci týchto stránok neustále prejavovali veľký záujem o nákup tovaru z fotogalérie. To bolo doteraz možné len prostredníctvom už spomínanej kamennej predajne v Trnave. Všetko sa ale zmenilo a dnes už si môžete všetok tovar objednať z pohodlia vášho domova.  Internetový obchod nájdete na adrese www.vianocneozdoby.sk.

 

 

 

 

 

Dokonalé vianočné stromčeky

Známa vianočná predajňa sa snaží nezapadnúť do stereotypu. Nechce predávať tuctové čínske  dekorácie za najnižšie ceny. Ich prioritou je ponúknuť zákazníkovi netradičné riešenia. Aj preto môžete tento rok v ich sortimente nájsť najmodernejšie repliky živých vianočných stromčekov. Tieto umelé stromčeky s 3D ihličím si hneď získali veľký obdiv. Tu je fotogaléria,  presvedčte sa sami.

 

 

 

 

 

 

 

 

Skúsenosti s vianočnou výzdobou

Zamestnanci interiérového štúdia, ktoré prevádzkuje vianočnú predajňu,  majú naozaj bohaté skúsenosti s vianočnými dekoráciami. Venujú sa tejto činnosti už dlhé roky a sú na slovo vzatými odborníkmi. Ak potrebujete poradiť, neváhajte sa na nich obrátiť so svojimi otázkami. Určite vám radi a ochotne pomôžu.

Teraz sa už ale spolu pozrime, ako to vyzerá priamo vo vianočnej predajni. Kompletnú fotogalériu nájdete na adrese http://vianocnapredajna.sk/novinky/takto-to-u-nas-vyzera/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamný článok