Jesenný trendy make-up

Please enter banners and links.

Jeseň je nádherné obdobie, ktoré hýri farbami. Trendy v líčení na toto ročné obdobie sa tiež nechali inšpirovať touto neuveriteľnou paletou. Stačí, že sa budete riadiť základným heslom, v jednoduchosti je krása.

Základ je zdravá, hydratovaná tvár a kvalitný krém. V týchto studenších mesiacoch aplikujte na tvár aj bázu. Odtieň make-upu voľte radšej o niečo svetlejší. Predsa len slniečko už toľko lúčov nedáva a tvár nie je toľko opálená.

Najdôležitejšou časťou na tvári je obočie. Zvýraznite ho pomocou ceruzky alebo tieňu. Vyberte si, čo je pre váš jednoduchšie. Smokey eyes sú stále in. Siahnite však po zemitejších farbách. Ktorékoľvek odtiene hnedej sú tou správnou voľbou. Ideálna kombinácia do práce či na každodenné nosenie. Pridajte k tomu tekutú linku a ste pripravená na večerné rande.

Pery nechajte vyniknúť v ich prirodzenej farbe. Siahnite po perleťových, jemne ružových či nude odtieňoch leskov. Ak je to pre vás príliš nevýrazné, matné odtiene rúžov sú to správne riešenie pre vás. Bordová, červená ba do konca fialová sú absolútnymi trendami na túto jeseň. Nezabudnite zvýrazniť vaše líčka ružovou farbou. V týchto odtieňoch budete pôsobiť veľmi prirodzene  a chic.

FOTO: pexels.com