Jesenná súťaž s MY77!

Please enter banners and links.

my77 3 súťažUbúdajúcimi slnečnými lúčmi a pribúdajúcimi   farbami v korunách stromov, Vám dávame do pozornosti zopár jesenných módnych tipov, na ktoré si isto spomeniete, či budú pre Vás malou inšpiráciou pri výbere trendy oblečenia do práce, alebo príjemného outfitu počas Vašich jesenných prechádzok.

Iste mi dáte za pravdu, že práve pri výbere jesenného oblečenia, dávame v nie poslednom rade, dôraz na tepelný komfort odevov, uprednostňujeme vrstvenie jednotlivých kusov, čo flexibilne využijeme pri kolísavých teplotách počas celého dňa. Kombinujeme teda ľahšie materiály košieľ, tuník a tričiek s praktickými hrejivými vrchnými modelmi svetríkov, kardigánov, blejzrov a klasických sák, ktoré vieme zo seba ľahko zhodiť, či prehodiť ležérne len cez ramená. Ak Vám jesenné vrtochy počasia, alebo nedostatok času uberajú na chuti vybrať sa za nákupom do obchodných centier, skúste tento krát nazrieť do módneho sveta e-shopu www.my77.sk. S radosťou Vás privítame na našich stránkach dámskej módy a atraktívneho oblečenia! S nadšením sa postaráme o Váš štýl,  komfort a spokojnosť! Ak hľadáte výnimočnosť, extravaganciu, originalitu bude to pre Vás skvelá návšteva!

my77 4 súťažMódna tvorba pod značkou MY77 prináša s týždennou pravidelnosťou, už niekoľko rokov originálne dámske oblečenie starostlivo pripravované pre milovníčky nových trendov, skvelé modely pre ženy so správne definovaným štýlom, modely všetkých druhov oblečenia, charakteristické pre dámy túžiace po originálnosti. Stratégia predaja je postavená na limitovanom množstve jednotlivých modelov, čo je pre Vás zárukou jedinečnosti a neopakovateľnosti. S módou MY77 vystúpite z radov všednosti  a dáte status výnimočnosti svojej osobnosti! Dlhoročné skúsenosti nám dovolia sústrediť sa iba na kvalitné materiály a dôkladné vypracovanie modelov, a to všetko pre maximálnu spokojnosť našich stálych a pribúdajúcich  zákazníčok. Všetok ponúkaný tovar je skladom, vytúžený balíček expedujeme do 24 hodín. Z pohodlia domova vyberáte zo širokej ponuky modelov, iba klikáte, žiadne behy na dlhé trate. Za zmienku stoja tiež výrazné sezónne výpredaje. Váš nákup oceníme vernostnými bodmi. Trochu ste sa rozhodili a minuli ste u nás viac? S veľkou radosťou Vám pribalíme darček špeciálne pre Vás! V pohodlí Vášho domova vyskúšate promptne doručený tovar, a je to! Tešíme sa s Vami. A ak tovar nesadne podľa Vašich predstáv, žiaden problém… skrátka nám ho pošlete späť. Aké jednoduché!

Ak si chcete všetky superlatívy odskúšať na vlastnej koži, zapojte sa do súťaže, o nákupnú poukážku v hodnote 30,00 eur na nákup produktov z e-shopu www.my77.sk a napíšte nám odpoveď na súťažnú otázku, ktorá znie:

my77 2 súťažKedy neplatíte poštovné pri objednávke z e-shopu www.my77.sk?

Súťaž trvá od 27.9.2015 do 11.10.2015

Prajeme Vám krásnu zlatistú jeseň, správny výber pri jesenných nákupoch a veľa šikovných nápadov pri vytváraní zaujímavých outfitov, ktoré Vás zachytia v tom najlepšom zábere!

Súťaž ukončená