Jedinečný vzťah si zaslúži nekonvenčné svadobné obrúčky

Please enter banners and links.

Nijaký prsteň sa nám nikdy nepostará o šťastný manželský život, zato nás pri každom pohľade naň upozorní, že sme si ho kedysi dávno vymenili s osobou, ktorú milujeme. Preto by sme výberu svadobných obrúčok mali venovať dostatok času.

Povedzte áno originalite obrúčok

Dávajú vám blízki ľudia z okolia rady, ako sa na svadbu pripraviť? Je množstvo zvykov a povier, ktorých sa ešte stále držíme, a jednou z nich je aj to, že zásnubný prsteň aj svadobné obrúčky by mali mať vyššiu hodnotu ako šperky venované pri bežných príležitostiach. Samozrejme, nijaký prsteň nikdy nevysloví, ako veľmi nám na milovanej osobe záleží, no aspoň symbolicky naznačí, že si ju vážime a chceme si ju pripútať na celý život. Je pre vás partner niekým jedinečným a očakávate, že taký bude aj život po jeho boku? V tom prípade to už len spečatiť bozkom po vzájomnej výmene svadobných obrúčok. Tie už hovoria samy za seba – sú krásne ako vaša láska, pevné ako váš vzťah a celé roky nádherne lesklé ako vaše oči, keď ste si pred oltárom povedali svoje áno. 

Svadobné obrúčky nám pripomínajú sľub lásky a vernosti

Kedykoľvek sa vo vzťahu dostaneme do úzkych, sú to práve svadobné obrúčky, ktoré nás ubezpečia, že ide iba o planý poplach, menšiu krízu, ktorá prišla, aby náš vzťah okorenila. Na akú svadobnú obrúčku by sa vám páčilo pozerať celé roky? Medzi cenovo dostupné varianty patria strieborné, titánové či oceľové prstene a mnohé z nich naozaj pútajú originálnym vzhľadom, najmä vďaka netradičnému tvaru alebo striedaniu lesklých a matných plôch. Kto však hľadá hodnotný svadobný šperk, siahne po zlate v akejkoľvek podobe – v bielom, ružovom alebo žltom prevedení, dokonca i vo vzájomných kombináciách. Zlato je luxusný nadčasový materiál, ideálny na odštartovanie spoločného života a vďaka širokej palete farieb ľahko natrafíte na svoj obľúbený odtieň.

Imidž svadobných obrúčok

Minimalizmus je rovnako efektný, ako keď je z obrúčky hotové umelecké dielo. Sami najlepšie viete, ktorý šperk sa hodí k vášmu spoločenskému postaveniu, životnému štýlu či typu šatníka. Niekto nedá dopustiť na množstvo lesklých kamienkov, inému sa páči skôr hrúbka obrúčok a netradičná povrchová úprava. Je vhodné, ak si pár svadobné obrúčky vyberá spoločne. Keďže sa predávajú v pároch, šperk by sa nemal páčiť len neveste, ale v pánskom vyhotovení aj ženíchovi. Hoci väčšina svadobných obrúčok končí po sobáši v šperkovnici, vy si určite vyberiete také, s ktorými sa budete chcieť pred druhými pochváliť, tak ako so svojou láskou.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com