Je overal vhodný pre každú vekovú kategóriu?

Please enter banners and links.

Sexi overály prišli do módy ešte v 80. rokoch minulého storočia a stále neplánujú výjsť z módy. Síce sa ich súčasný štýl od toho v 80. rokoch výrazne zmenil strihom aj materiálmi, stále patria k veľmi obľúbeným kúskom. Výberom overalu viete, že ste trafili do čierneho. Niektoré ženy si však myslia, že je vhodný len pre mladé ženy. Je to skutočne tak?

Komu sa overal hodí

Ako je to už zvykom, vysoké a chudé ženy si môžu dovoliť všetko. Platí to aj pre overal. Preto si pokojne môžete dopriať najnovšie výstrelky sezóny, napríklad aj mikiny, ktoré nájdete v obchodoch. Oversize overal prepásaný výrazným opaskom sa skvele hodí k vysokej a chudej žene.

 

Overal sa hodí aj nízkych chudým ženám. Pomocou jednofarebného overalu a vysokým opätkom si môžete opticky predĺžiť postavu. Odporúčame overaly, ktoré kopírujú krivky. Okrem toho, že budete pôsobiť sexi, obtiahnutý model vám zaručí, že vynikne vaša chudá postava. Overaly sa dajú navyše pekne kombinovať napríklad s kabátikmi.

 

 Aké strihy sa hodia plným ženám

Avšak ani dámy s výraznejšími krivkami nemusia byť zúfalé, aj ony si môžu dovoliť overal. Musia ísť však na to sofistikovanejšie. Spomeňte si na takú Kim Kardashian, ktorá sa za svoje krivky absolútne nehanbí. Pokojne si dá také tesné oblečenie, nad ktorým by váhali aj ženy s dokonalou postavou.

 

Keď ste obdarená krivkami, pokojne ich predveďte. Všimnite si, čo je na vašej postave pekné a na čo ste hrdá, a ostatné efektívne skryte. Môže to napríklad znamenať obtiahnutý overal v bokoch s nariaseným vrchom. Prípadne voľnejšia oblasť bokov a výstrih. Určite máte na sebe niečo pekné, na čo ste hrdá.

 

Máte odvahu na overal aj vy?

Kým príde to pravé počasie na overaly, máte ešte kopec času spraviť niečo so svojou postavou. Nasaďte ľahkú diétu, 3x do týždňa si zacvičte, pite dostatok tekutín. Za pár týždňov budete určite vo forme.

Reklamný článok