Jarné obliekanie

Please enter banners and links.

Jar sa nám už príjemne rozbieha, a tak je už na čase vymeniť zimný šatník za ten príjemnejší – letný. Hoci ešte len v letných outfitoch asi nevydržíme, môžeme ich doplniť príjemným kabátikom či svetríkom, ktoré nás zohrejú keby slniečko zašlo alebo by zafúkal vietor.

A čo ešte patrí k peknému jarému outfitu? Sú to hlave ladiace doplnky, ktoré celý váš vzhľad rozžiaria. Môžete skúsiť niečo štýlové a elegantné zo Swarovski kryštálmi od esperky.sk.

K takýmto doplnkom je vhodné zladiť i elegantné a kvalitné hodinky Armani, ktorý celý váš štýl ešte viac zvýraznia. Hodinky navyše nielen dobre vyzerajú, ale sú i praktické pretože pri zisťovaní času nebudete musieť loviť v kabelke mobil.

Ak nie ste príliš rady elegantné, môžete voliť šperky športové alebo dokonca „crazy“. V súčasnosti sú na trhu mnohé pekné a nie príliš drahé veci, ktoré si môžu dovoliť aj menej zarábajúce dámy.

Pri obliekaní nezabúdajte ani na dôležitý doplnok – opasok. Ten je okrem praktického využitia i skvelým šperkom alebo proste tým výrazným prvkom, čo z bežných jeansov urobí zaujímavý kúsok.

Opasok však čoraz častejšie využijete aj keď nosíte šaty či sukne, zlaďte ho s topánkami alebo s kabelkou a verte, že budete mať úspech.

Ešte jedna rada na záver, ak sa teda chystáte nosiť sukne a šaty, nezabúdajte, že treba mať dokonale hladké nohy. Ak nechcete mať starosti s častým holením, stavte na laserovú epiláciu, ktorá vám prinesie dlhodobé výsledky.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net