Inšpirácie pre obývačku

Please enter banners and links.

Zariaďujete práve svoju obývačku a došli vám už nápady? Nebojte sa! My vám dáme zopár tipov ako obývačku zariadiť štýlovo, pohodlne a nie príliš draho. Zároveň si trochu „zagúglite“ a uvidíte, že ľudia sú plní inšpirácií, ktoré môžete následne využiť aj vy u vás doma.

Keďže obývačka je jednou z najviac využívaných miestností v dome, musí byť zariadená hlavne tak, aby sa tam, vošlo všetko čo má a aby bola pohodlné. Vďaka modernému sektorovému nábytku Black Red White získa vaša obývačka jednotný vzhľad a zároveň si ju môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Avšak v obývačke to s nábytkom príliš nepreháňajte, dnes už totiž nie sú IN obývačkové steny, ktoré zaberú takmer celú miestnosť. Stačí len zopár dobre rozmiestnených kúskov a vaša obývačka bude vyzerať naozaj CHIC.

Najdôležitejšie je však miesto na sedenie, ktoré musí byť vhodne položené, zároveň musí byť dostatočne veľké a pohodlné. Skúste okrem klasickej sedacej súpravy zapracovať do interiéru aktuálne veľmi moderné vaky naplnené granulátom do sedacích vakov. Nielenže vyzerajú naozaj originálne, sú i veľmi pohodlné, a tak ich oceníte nielen vy, ale i vaše deti a návštevy.

Keď už budete mať hlavný nábytok na mieste, zamyslite sa nad tým aké originálne doplnky by miestnosť oživili a zvýraznili. Vyberajte výrazné kusy, ale iba zopár pretože ak to preženiete, miestnosť bude vyzerať „preplácane“.

Ešte jedna rada hlavne pre ľudí, ktorí bývajú v podkroví. Ak nemáte radi prílišné teplo, tak v obývačke rátajte aj s klimatizáciou, ktorá vám zabezpečí príjemné ovzdušie i počas najhorúcejšieho leta. Vyberajte napríklad Panasonic klimatizácie od ecotechnologies.sk.

Veríme, že naše rady vás postrčia k ďalšiemu hľadaniu na internete, kde nájdete naozaj nespočetné množstvo inšpirácií nielen pre vašu obývačku.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net