IKEA – poštovné iba 15 € v celej SR iba cez Dorucenie.sk

Please enter banners and links.

Zariaďujete si svoj domov, no vo vašom okolí sa nenachádza žiadny schopný obchod? Zaujali vás výrobky, ktoré nájdete len v obchodnom dome Ikea, ale do Bratislavy to máte predsa len trochu od ruky? Nezúfajte! Máte totiž skvelú možnosť nechať si tieto originálne výrobky doručiť až domov prostredníctvom portálu www.dorucenie.sk.

Web dorucenie.sk vznikol práve z dôvodu nedostupnosti nakupovania produktov Ikea pre všetkých ľudí na Slovensku, keďže nie každý má možnosť ísť do Bratislavy autom, a navyše takáto cesta je príliš drahá. Tento problém mali aj zakladatelia portálu dorucenie.sk, a preto sa rozhodli to riešiť.

Firma sídli v Žiare nad Hronom, kde je ponuka nábytku obmedzená, a tak pri zariaďovaní vlastnej obývačky skrsol v hlave majiteľov firmy nápad ako ľuďom z celého Slovenska umožniť nákup v spomínanom obchodnom dome bez toho, aby museli cestovať stovky kilometrov do Bratislavy.

A ako táto služba funguje? Je to úplne jednoduché. V prvom rade si musíte vybrať výrobky na ikea.sk a overiť si ich dostupnosť na sklade obchodného domu, čo je veľmi jednoduché – stačí vám len pár kliknutí myšou. Následne vyplníte online formulár na www.dorucenie.sk s vašimi údajmi, kde zadáte i objednávaný tovar. Potom už len počkáte, kým vás bude kontaktovať zákaznícke centrum kvôli potvrdeniu vašej objednávky. Následne budete vyzvaní k platbe vopred len za poštovné a balné alebo za celý nákup. Keď faktúru zaplatíte, môžete len čakať na váš tovar, ktorý vám bude doručený do 48 hodín od zaplatenia.

Výhodou tejto služby je okrem dostupnosti tovaru, ktorý zoženiete len v Bratislave pre celé Slovensko, aj to, že dorucenie.sk vám až domov doručí aj väčšie kusy nábytku a vy to máte bez starostí. Cenník dopravy, ktorý nájdete na www.dorucenie.sk, závisí samozrejme hlavne od hmotnosti vami objednaného tovaru.

Ak vás teda zaujal tovar na stránkach ikea.sk, no máte to do Bratislavy ďaleko, tak využite skvelú možnosť doručenia tovaru cez dorucenie.sk.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net