Ideálne auto pre ženy?

Please enter banners and links.

Povedzme si to na rovinu – neexistuje auto, ktoré by sa dalo nazvať ideálnym pre ženy. Je to spôsobené hlavne tým, že každá žena potrebuje auto na iné účely, a tým pádom sa menia aj jej preferencie.

 

Malé vozítka

Mnoho žien pri kúpe automobilu uprednostňuje malé autá, hlavne kvôli dobrej ovládateľnosti a ľahšiemu parkovaniu. Ide hlavne o ženy, ktoré potrebujú auto na presunutie sa do práce v rámci mesta, či na menšie nákupy. K týmto typom áut patrí napríklad: Suzuki Swift, Škoda Fabia, Citroen C3, Volkswagen Golf či iné. Zvyčajne vo verzii hatchback.

 

Bezpečné autá

Druhou skupinou obľúbených áut sú čoraz viac autá typu SUV. Tie totiž ponúkajú komfort a pocit bezpečia. S parkovaním je to o niečo ťažšie, ale mnohé ženy sú príkladom toho, že aj to sa dá zvládnuť.

 

Priestranné autá

Niektorým dámam priestrannosť SUV-čka nepostačuje a tak siahajú radšej po kombi vozidlách. Tie volia zvyčajne matky viacerých detí, prípadne ženy, ktoré potrebujú veľký priestor v aute kvôli svojej práci.

 

 

Nech už si však ženy vyberajú akékoľvek auto, na prvom mieste je u nich bezpečnosť a pohodlie. Preto neustále stúpa dopyt po autách s automatickou prevodovkou, ktorá šoférovanie výrazne uľahčuje. Pre ženy je však podstatný i výkon auta, ale v neposlednom rade i vzhľad karosérie a samotná farba. Ako vidieť, vybrať ideálne auto pre ženu je naozaj komplikované a ženy sú pri výbere nového auta často nerozhodnejšie ako muži

 

Napísané s pomocou www.topautodiely24.sk

Reklamný článok

FOTO: pexels.com