Hriva plná života: Docieľte až desaťkrát silnejšie vlasy vďaka aloe vera!

Please enter banners and links.

Hebké a poddajné, no pritom silné a zdravé – presne také vlasy môžete mať aj vy! Stačí, ak do svojej kozmetickej výbavy pridáte vlasovú kozmetiku s aloe vera. Kvalitná starostlivosť v podobe posilňujúceho šampónu a kondiconéru sa odzrkadlí na stave vašich vlasov už po niekoľkých použitiach!

Kto z nás by netúžil po zdravých, lesklých a pružných vlasoch plných objemu? Ak chcete mať husté, hebké vlasy plné života, stavte na kvalitnú kozmetiku, ktorá vašim vlasom doprajte to najlepšie. Starostlivosť o vlasy by mala obsahovať kvalitný posilňujúci šampón, kondicionér a raz týždenne by ste svojej hrive mohli dopriať aj intenzívnu ošetrujúcu masku. Prípravky by mali zodpovedať vášmu typu vlasov a vašim potrebám, nikdy však nešliapnete vedľa, ak im doprajete starostlivosť na báze prírodnej látky aloe vera. Tá sa svedomito stará o hydratáciu vlasov a ich regeneráciu, zároveň ich posilňuje a dodáva im všetko, čo potrebujú pre ich zdravý rast. Čím svedomitejšie sa o svoje vlasy budete starať, tým viac vás budú poslúchať, budú pružné a plné života.

Vlasové „hnojivo“? Tajomstvom rastu je hydratácia!

Úroveň hydratácie môže pri vlasoch značne kolísať. Niekto má úroveň na hodnote troch percent, niekomu sa vyšplhá aj na dvadsaťpäť percent. Pred stratou vlhkosti chráni povrch vlasov vrstva lipidov. Tá však postupom času slabne a stráca svoju funkciu, čím vlasy oberá o drahocennú vlahu. Výsledok? Vlasy sa rýchlo vysúšajú, štiepia sa, pôsobia nezdravo a mdlo. Samotné vysúšanie vlasov urýchľujú aj vonkajšie vplyvy ako je odfarbovanie či farbenie, ich česanie i poveternostné podmienky na čele so škodlivým UV žiarením, slanou vodou, suchým vzduchom počas vykurovacieho obdobia či klimatizované priestory. Všetky typy vlasov potrebujú posilňujúcu starostlivosť, ktorá obsahuje hydratačné zložky. Na trhu nájdete mnohé druhy prípravkov, no len niektoré dokážu vlasy spoľahlivo regenerovať a nadopovať vodou. O ktoré ide?

Herbalife Aloe vera

Vlasy si pýtajú aloe vera!

Účinnú hydratáciu všetkým typom vlasov poskytuje Herbal Aloe šampón a Herbal Aloe kondicionér. Unikátne zloženie s kombináciou hydrolyzovaného pšeničného proteínu a prírodnej zložky aloe vera navracia vlasom ich prirodzenú rovnováhu hydratácie. Aloe vera obsahuje veľké množstvo prospešných látok, preto je veľmi obľúbenou ingredienciou výrobkov telovej, pleťovej i vlasovej kozmetiky. Obrovským benefitom je, že aloe vera poskytuje vlasom intenzívnu dávku hydratácie a výživy bez toho, aby ich zaťažovala a vplývala na ich objem. Ak ste hľadali prirodzenú zásobáreň vlhkosti, už viac nemusíte. Je to práve aloe vera, ktorá dokáže prijať veľké množstvo vody, no dokáže ju aj odovzdať ďalej – priamo do vnútra „smädných“ vlasov, ktoré stratili lesk, pôsobia vysušene a unaveno. Čo je však najlepšie, vlhkosť sa vďaka aloe vera vlasom darí udržať a nestratiť. Neviete si predstaviť, na akom princípe funguje? Najlepším príkladom je huba nasiaknutá vodou – presne taká je populárna rastlina aloe vera – zázrak v kozmetickom priemysle. Doprajte svojim vlasom kvalitnú očistu v podobe Herbal Aloe šampónu a následnú starostlivosť v znamení Herbal Aloe kondicionéru – vlasy sa vám odmenia leskom a pevnosťou!  

umývanie vlasov

Reklamný článok