Hranice zvodnosti: čo už nie je sexy?

Please enter banners and links.

Povoľná slečna je snom každého muža rovnako ako odviazaná dáma tancujúca na stole. Na druhej strane aj zvodnosť  má svoje hranice: niečo ešte sexy je, niečo sa na ženu v spoločnosti už nehodí a treba si to nechať len pre svojho partnera.

Aby bolo jasné – nechceme v tomto článku moralizovať ani poučovať o tom, ako sa máte alebo nemáte správať. Len poukážeme na to, že niektoré veci už nie sú tak veľmi sexy, ako si možno v danej chvíli myslíte. Navyše byť dámou neznamená vziať si vysoké opätky, ale vedieť v nich zľahka chodiť.

 

Buď jedno, alebo druhé

         Staré pravidlo vraví, že správna žena v spoločnosti odhalí buď nohy alebo si dá výstrih, nikdy nie oboje súčasne. Niektoré dámy to však v spoločnosti vedia prehnať a oblečú sa doslova prehnane – už netušíte či je to koniec výstrihu alebo minisukne. Pre ostatným naokolo je to jasný signál, že ide o ženu ktorá hľadá ľahký úlet a podľa toho sa muži budú aj správať.

Byť sexy ani zďaleka neznamená ukázať všetko. Práve naopak! Muži potrebujú cítiť zo ženy akési tajomno pretože milujú objavovanie, zvádzanie a decentnú provokáciu. Žena, ktorá vie svoje čaro dávkovať po kúskoch, vyhrá vojnu. Žena, ktorá sa rada predvedie hneď, vyhrá iba jednu bitku.

 

Alkohol a odvaha

         Byť odvážnou a sebavedomou je sexy. Ale aj tieto skvelé ženské prívlastky majú svoje hranice. Určite každá z nás pozná vo svojom okolí aspoň jednu nepolepšiteľnú „party girl“, ktorá neváha sebavedomo ukázať po pár pohárikoch všetko. Vyškriabe sa na stôl aby bola stredobodom pozornosti a jej tanečné kreácie zostali zvečnené na fotkách, stiahne k sebe rovnako naladenú kamarátku a šou sa začne. Tanec je len začiatkom, pokračuje to striptízom a končí lezbickými bozkami.

Ak sme sa súkromnej oslave pobavíme sa pretože sa navzájom všetci poznáme. Na ostatných akciách, kam sme boli len pozvané, takýmto slečnám obvykle závidíme aj keď v konečnom dôsledku nemáme čo. Mužov zabavia na jeden večer, vyslúžia si potlesk a ráno ani nevedia čo sa dialo. Tí, ktorí im tlieskali, na ne zabudnú.

Vraví sa, že žena má byť v spoločnosti dáma, a doma pre toho svojho štetka. Ak je to naopak ide vlastne len o zúfalý pokus očariť ostatných tancom pri tyči, kým doma takíto žena unudí v posteli vlastného partnera (čestná česť výnimkám). Menej je niekedy viac, a to platí aj pri alkohole a odvahe – decentná provokácia je mnoho účinnejšia!

 

Pozor na jazyk

         Chystáte sa na rande? Potom zaiste plánujete pekné oblečenie a dobrý mejkap. Myslite však na to, že sa bude veľa vecí odvíjať aj od vášho správania. Môžete vyzerať slušne, schopne a decentne, no vašu snahu razom pokazí otvorená pusa. Vo chvíli ako začnete rozprávať hneď na prvom rande o svojich schopnostiach v posteli, o študentskej trojke na internáte a análnom sexe so svojím ex vedzte, že ste u slušného muža skončili. Reči o sexe si nechajte na neskôr, veď ak ho zbalíte budete mať dosť času. Na všetko.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net