Hrajte sa!

Please enter banners and links.

Milé dámy, váš manžel neustále sedí za počítačom a hrá sa nejaké hry? Nechápete, čo ho na tom tak fascinuje? Skúste si nejakú zahrať aj vy a možno pochopíte. A nakoniec možno budete hrať hry s partnerom a budete tak aspoň viac spolu.

Ak máte rada šport, tak vám odporúčame skúsiť hokej manažér. V takejto hre si budete sama riadiť svoj vlastný hokejový tím. Budete rozhodovať o všetkom, čo sa v takomto tíme deje.

Dobrý hokejový manažér nájdete na hockey arena. Nielenže tu budete viesť svoje vlastné mužstvo, ale budete hlavne bojovať o postup do prvej ligy. Tento manažér je medzinárodný, a to znamená, že svojou hrou budete reprezentovať aj Slovensko.

Zaujímavosťou je i to, že v tejto hre môžete dokonca vyhrať voľby a stať sa tak reprezentačným trénerom a zúčastniť sa majstrovstiev sveta. Na hre je výnimočné i to, že prebieha online a proti vám budú bojovať iní ľudia, nie umelá inteligencia vytvorená počítačovými vývojármi.

Verte, že po chvíli hrania tejto hry vás to začne baviť a nebudete vedieť prestať. Vďaka tejto hre sa môžete s partnerom zblížiť a môžete sa predbiehať v tom, kto bude lepší a kto koho porazí.

Ešte vám pripomenieme dôležitú vec, táto hra je úplne zdarma. Stačí ak máte prístup k internetu a môžete hrať.  A navyše ak budete hrať hokej manažér, môžete vyhrať 500€ a to už za to stojí.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net