Horúci vodca vo svete ženských románov, ktorý vás dostane.

Please enter banners and links.

50-shades-of-Grey-Vancouver-900x562Ženy milujú romány, nežnosť ale aj pikantnosť a sex. Ak máte chuť na kombináciu všetkých týchto prvkov, siahnuť by ste mali po románe Fifty Shades of Grey, ktorý rozpútal v knižnom svete doslova peklo. Jeho čitateľnosť neustále rastie a popularita tohto románu valcuje všetky“ klasické“ romány.

 

 

 

Prečo si ju prečítať?fifty-shades-of-grey-cac1d39d5bb5c20810b1314bcbf61dee35d8219b-s6-c30

Dôvodov je viac, avšak tým prvým je to, že si váš sexuálny život pri najmenšom spestríte , čo poteší nie len vás ale aj vášho partnera. To, že čítate ľahké porno je pre ďalšiu iskru vo vašej spálni len plusom. Obchody s erotickými pomôckami vám budú prehľadnejšie a vy už nebudete musieť na tie „vecičky“ pozerať s odstupom.

 

Len čo vyšlo prvé vydanie tejto knihy, stalo sa tak najpredávanejším románom a neskôr dokonca vodcom v poprednom rebríčku bestsellerov New York Times. Dôvod je jednoduchý. Môže za to sex, ktorým je táto kniha doslova zaplnená. Autorkou je E.L. Jamesová. Hovoriť si o deji tohto príbehu je plnohodnotne zbytočné a to z toho dôvodu, že kniha je poprepletaná množstvom pútavých situácií a dávkou erotiky, ktorá sa dá vychutnať len vaším čítaním.

 

 

50-shades-of-knightHotové šialenstvo vo svete kníh

Tento román spôsobil hotovú búrku nie len v kníhkupectvách ale aj na sociálnych sieťach a blogoch, kde sa ženy otvorene rozprávajú o kapitolách knihy a diskutujú o nich. Samotná autorka knihy sa vyjadrila, že jej čitateľky píšu o tom, že sa konečne vedia porozprávať aj o veciach, ktoré pre nich boli kedysi tabu. Napríklad aj to, že sa môžu otvorene porozprávať so svojimi kamarátkami, kolegyňami alebo inými ženami o sexe alebo orgazme .

Kniha, ktorá spôsobila rozruch nie len za veľkou mlákou ale aj u nás, je čoraz viac populárna a nie je ničím výnimočným,  že ju ženy doslova žerú. Aj keď sa autorka knihy vyjadrila, že ide o klasický román, pravda je trochu horúcejšia. Dokonca bola aj inšpiráciou pre nakrútenie filmu.

Avšak ako inač si vychutnať dokonalý dej a ešte s takouto tematikou, ako keď nie s knihou v ruke počas chvíľky oddychu? Nájdite si čas a okoreňte si svoj každodenný život takouto dávkou korenia.

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: google.com