Hodvábne jemné ruky počas zimy: Vo vašej výbave nesmie chýbať jedna vec!

Please enter banners and links.

Prispôsobte chladným dňom svoju kozmetickú rutinu. Najchladnejšie ročné obdobie si vyžaduje inú starostlivosť ako napríklad leto. Ako si udržať zamatovo jemné ruky bez pocitu suchosti a napnutia?

Napriek tomu, že kalendárna zima prichádza až tesne pred Vianocami, posledné mesiace v roku a s nimi spojený mráz, chlad a zima, vás nemusia zaskočiť, stačí malá príprava. Teplý kabát, čižmy a rukavice však nie sú jediné, na čom by ste si mali dať záležať, zime tiež čo najlepšie prispôsobte svoju kozmetickú výbavu. Aby vaše ruky netrpeli, mali by ste im dopriať kvalitný hydratačný krém a emulziu bohatú na výživné látky, ktoré počas zimy potrebujú doslova ako soľ.

Prečo by sme starostlivosť o ruky nemali zanedbávať?

I keď dostávajú ruky v zimnom období pekne zabrať, nie každá žena nosí rukavice. A pritom je to veľmi jednoduchý základ starostlivosti. Pokožka býva vystavovaná vplyvom okolitého prostredia, preto býva s prichádzajúcou jeseňou a zimou náchylnejšia na poškodenia vetrom, chladom i striedaním teplôt pri prechode zo zimy do tepla. Vedeli ste, že v zime sa v dôsledku nižších teplôt znižuje aj produkcia mazových žliaz? Tento fakt má tiež vplyv na stav pokožky, ktorá sa v zime oveľa viac dehydratuje a vysušuje. S rastúcim vekom potom dochádza k výraznejším zmenám kože, znižuje sa produkcia mazu a potu a prirodzená ochrana sa zhoršuje. Výsledok? Vrásky, popraskaná koža a ruky, ktoré nevyzerajú pestovane, práve naopak. Tvár vystavujeme nepriazni počasia celoročne, podobne je to aj s rukami. Ako sa starať o ich pokožku, ktorá je citlivá a taktiež si vyžaduje zvýšenú pozornosť počas chladných dní?  Aby si koža na celom tele zachovala svoju hebkosť, jemnosť a vláčnosť, potrebuje intenzívnu starostlivosť – ideálne je telové mlieko, krém s Aloe Vera a ošetrujúci olej. Okrem rukavíc je nevyhnutné používať regeneračný krém na ruky – ošetrí popraskanie, vyživuje a chráni pokožku, mimoriadne účinný je Krém na ruky Herbal Aloe.

Aloe krém

Pokožke rúk ulahodí Aloe Vera

Prečo je zelený sukulent, pochádzajúci z púšte, v kozmetickom priemysle taký dôležitý a a obsahuje ho veľké množstvo beauty produktov? Je to vďaka jeho priezračného gélu, ktorý je pre zdravie, pokožku i pre vlasy veľmi účinným prírodným elixírom. Šťava z Aloe Vera je bohatá na minerály, vitamíny, enzýmy, stopové a iné prvky. Výborne regeneruje, hydratuje a upokojuje pokožku, pomáha pri jej hojení a tiež urýchľuje bunkovú obnovu. Aloe sa skvelo hodí aj pre problematickú pleť, pretože má antibakteriálne a protizápalové účinky. Benefity krémov s Aloe Vera? Výborne sa vstrebávajú, rozjasňujú pleť, vyhladzujú ju a pôsobia regeneračne. Ak sú vaše ruky popraskané, suché a drsné, zaraďte do svojej kozmetickej výbavy Upokojujúci gél Herbal Aloe, ktorý im vráti stratenú jemnosť a hebkosť.

Aloe gél

Reklamný článok