Hodinky ako štýlový doplnok

Please enter banners and links.

Krásne šaty, topánky, make-up a účes. Všetko je síce dokonalé, ale niečo tomu chýba. Ide o šperky. Samozrejmosťou každého outfitu dnešnej ženy sú náušnice, retiazky, občas prstene, či náramky. Ale prečo tak často zabúdame na tak skvelý doplnok ako sú hodinky?

Je to veľká chyba, pretože správne zvolené hodinky vedia skvelo dotvoriť náš look a niekedy nám môžu pomôcť aj výrazne zapôsobiť. Nehovoríme síce o nejakých plesoch, či podobných udalostiach. Ale ak si dáte pekné a vhodné hodinky napríklad na pohovor do práce, môžete získať plusové body navyše.

Dôležitým plusom hodiniek na rozdiel od náramkov je aj ich praktickosť. Ak máme totiž na ruke hodinky, nemusíme neustále hľadať mobil aby sme zistili koľko je hodín a tým ušetríme kopu času.

Aké hodinky teda voliť? Záleží hlavne od nášho štýlu a príležitosti. Ak sa chystáme do spoločnosti a sme elegantne oblečené, tak je jasné, že nesiahneme po farebných hodinkách. Zvoľme preto radšej hodinky s eleganciou a jednoduchým dizajnom. Takéto atribúty spĺňajú napríklad hodinky Festina.

Mladým dámam, ktoré si vždy môžu dovoliť viac, odporúčame hlavne na voľný čas, či športovanie čoraz viac obľúbené farebné hodinky, ktorých farebné kombinácie si môžu zvoliť ako len chcú. Tieto hodinky sa dajú dokonale zladiť s oblečením alebo naopak môžeme zvoliť také, ktoré budú výrazné a celkový outfit oživia. Obe možnosti sú dnes prípustné.

Ak sa vám však takéto hodinky nepáčia a chceli by ste niečo viac klasické, môžete siahnuť po známej značke hodiniek. Hodinky Armani totiž v kolekcii Echange prinášajú hodinky pre mladých s nespútaným životným štýlom. Takéto hodinky zvýraznia každú osobnosť a pôsobia veľmi príjemne.

Ak patríte k tým ženám, ktoré už nenosia hodinky, pretože predsa majú mobil a hodinky nepotrebujú. Tak nezabúdajte na to, že možno práve tento doplnok chýba k tomu, aby bol váš image dokonalý.

Reklamný článok

FOTO: Kenfotos