Hľadáte správny darček pre svojho partnera? Staňte sa výnimočnou.

Please enter banners and links.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaVianoce sú pred dverami a vy stále neviete, čo by vašu mužskú polovičku potešilo? Určite mu chcete dokázať, ako veľmi ho milujete a čo pre vás znamená. Prostredníctvom vianočného darčeka presne toto môžete docieliť. Nechcete však darček z davu, ktorý dostáva väčšina chlapov. Buďte aj v tomto smere kreatívnou a prekvapte svojho muža niečím, čo by nečakal. Niečím takým, čo ho urobí výnimočným a zároveň ho ohúri.

 

Klasické darčeky

Klasické neznamená automaticky zlé. Ide zvyčajne o praktické veci, ktoré chlap využije a naozaj si to váži. Niekedy však aj muž možno očakáva, že aj on bude tým, koho prekvapíte ničím špeciálnym. Darčeky, ako drogéria, ponožky, boxerky alebo sveter nie sú práve tým najkreatívnejším darom. Určite však nič nepokazíte hocičím, čo muž k svojmu životu, či práci potrebuje a neustále o tom pred vami básní. Darčeky praktického typu, ako napríklad holiaci strojček, mobil, notebook alebo nejaký doplnok do auta, chlapa zaručene poteší a aj keď ide o nákladnejší dar, muž sa vám určite zavďačí.

 

Pravý chlapský zážitok

Úprimne, čo je väčším darčekom, ako nezabudnuteľné momenty, ktoré zažijete a môžete o nich rozprávať. Ak ich súčasťou môžete byť aj vy, chlap určite neodmietne. Nemyslím teraz na žiadne prasačinky. Vy poznáte svojho drahého najlepšie a viete, ktoré momenty si váži najviac. Očakáva sa, že práve muž bude iniciátorom všetkých pamätných udalostí vo vašom spoločnom živote. Čo však muža môže zaručene prekvapiť je situácia kedy, mu oznámite, že darom veru nie je nič vecné. Čoraz bežnejšie zájazdy do zahraničia napríklad futbalové alebo hokejové zápasy, ktoré pravý fanúšik neodmietne sú zdrojom obrovskej radosti a vďaky. Návšteva španielskeho El Clasica a teda súboja dvoch najmocnejších klubov sveta (FC Barcelona vs Real Madrid) ho zaručene ohúri a atmosféra, ktorú zažije sa mu vryje do pamäti. A váš čin do srdca.

 

Vecné dary, ktoré možno nepoznáte

O klasických darčekoch, čo to vieme. Vášho chlapa potešia, no ničím ho špeciálne neprekvapia. Prekvapiť ho však vecou, ktorá nie je až tak bežnou a vymyká sa z bežných radov je vzácnejšie. V zásade vec môže byť praktickou a zároveň ohromným prekvapeným, ktoré urobí chlapa výnimočným.

Zabudnite na vianočné papučky alebo nejaké vietnamské Kroxy, ktoré nosí každý. Prejdime ku konkrétnemu výrobku. Pravé topánky Birkenstock sú zaručenou kvalitou a verte, že chlapa môžu veľmi potešiť, či už ako obuv do práce alebo na doma. Kvalitná obuv s pravej kože, ktorá zaručí dokonalé pohodlie. Birkenstock nie je len obyčajnou obuvou z radu. Obuv je vyrábaná z kvalitných materiálov (koža, semiš, prírodné materiály) a je dokonalou alternatívou pre vaše chodidlá. Týmto darčekom tak nielenže manžela potešíte, ale zároveň mu zabezpečíte zdravú chôdzu. Samozrejme ide o doplnkový darček, ktorý poteší a určite a poskytne aj pomoc, ktorú váš milovaný zaručene ocení. Predsa len dať pod stromček pár topánok nie je taký vianočný zázrak.

Ďalším skvelým doplnkovým darčekom, ktorý je veľmi kreatívnym je dať vyrobiť vášmu milému tričko. Možno sa vám to nepozdáva, ale nejde o hoci aké tričko, ale tričko s potlačou. Áno, čítate správne. Že to vôbec nie je kreatívne? Čudovali by ste sa, ale slová a písmená majú k sebe veľmi blízko. Dať vášmu drahému vyrobiť pánske tričko s potlačou kde mu dáte vytvoriť nápis, ktorý mu dokáže, ako veľmi ho milujete je z kategórie tých vydarených. Dôkaz, že si ho vážite aj po rokoch vzťahu doplníte nápaditým obrázkom alebo spoločnou fotkou. Ten pocit, ako chlap hrdo kráča s tričkom, ktoré ste sama navrhli je na nezaplatenie.

Ak ešte nemáte vybraté možno ste práve dostali nápad, ako túto dilemu vyriešiť.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com