Hľadá sa pán dokonalý

Please enter banners and links.

muž dokonalý

Hlavnou témou žien sú, ako inak, muži. Slobodné sa sťažujú najmä na to, že je tých „normálnych“ a nezadaných je stále menej. Problém stroskotaných vzťahov môže mať viacero príčin: možno je to dané vekom a my sme viac opatrné, možno neochota vpustiť si do života niekoho nového, možno sme iba generácia ktorá vzťahy priveľmi rozoberá.

Všade sa dočítate množstvo textov o vzťahoch, nevere, „single“ živote a o sexe až začínate premýšľať o tom, či ste pre neho dosť dobrá, či ho nenudíte, či váš vzťah je naozaj ten dobrý. Máloktorá dokáže práve prečítaný článok hodiť za hlavu – ale mali by sme predsa len vedieť nechať veci len tak plynúť.

Ako však nájsť toho dokonalého? Prvá chyba ktorej sa dopúšťame je strach z odmietnutia ktorý z vás srší počas celého stretnutia v kaviarni. Áno, záujem treba prejaviť, ale všetko s mierou. Stará známa rada aby ste bola prirodzená je možno trápna, ale má svoje opodstatnenie.

Druhá chyba je veľmi častá – po toľkých sklamaniach a rozchodoch už máte premietnuté presné vlastnosti aké by váš drahý mal a nemal mať. Čiže ste si vytvorili prototyp dokonalého chlapa ktorý ale neexistuje. Preto sa skôr vo vzťahoch zamerajte na kompromis a zabudnite na ideál. Pomáha to!

Treťou chybou je váš hektický život. Bohužiaľ, niektoré ženy po vzťahu naozaj prahnú, no nedarí sa vďaka povinnostiam. Na lásku nie je čas a ak sa k tomu pridajú čoraz náročnejšie požiadavky, diagnóza neúspešnosti je jasná. Pomáha lepšie zadelenie voľného času.

Za štvrtú chybu by sme mohli považovať váš výber. Treba si priznať, že chyba je na vašej strane. Ak sa pozriete spätne na svoje stroskotané vzťahy čo vidíte? Lebo ak sa vo vašom živote opakuje ten istý typ muža je to úplne jasné a odpoveď už viete aj sama. Zrejme ste tak ako väčšina žien verila, že on sa časom zmení a určite sa to odnaučí. Lenže potom ste zostala zbytočne sklamaná. Prvý dojem je preto dôležitý a obozretnosť pri výbere partnera musí byť hneď na začiatku. Inak to nepôjde.

Piata chyba sa volá zadné vrátka. Zbytočne máte „rozrobených“ viac známostí naraz a potom sa nesústredíte na jeden ktorý by potenciálne mohol stáť za to. Je to iba dôkaz toho ako si podvedome vravíte, že ani tento vzťah nevyjde. S tým súvisia potom aj vzťahy na jednu noc vďaka ktorým oberáte samu seba o čas.

Pamätajte, že už hneď na začiatku je vidieť rozdiely. Ak vraví, že on rodinu nechce a nebude sa viazať neignorujte to. Časom sa nedohodnete a vy zostanete sklamaná. Radšej buďte sebavedomá, spokojná so sebou a uvidíte ako pôjde všetko samo od seba. A samozrejmosťou je vyhýbanie sa rovnakej skupine mužov do ktorej patrili vaši ex.