Hit sezóny? Komfortný relax na Seneckých jazerách!

Please enter banners and links.

 

penzion-senecke-jazera-doas.sk

Teploty nad 30 stupňov, voda, slnko, zábava…. Dovolenkový raj nemusíte vyhľadávať priamo v exotike, poriadny oddych si môžete vychutnať naplno aj doma. A to priamo na Slnečných jazerá v Senci, iba 25 kilometrov od Bratislavy. Tunajšie jazerá sú jedným z najznámejších a najnavštevovanejších letných stredísk cestovného ruchu u nás, a tak niet divu, že ich okrem domácich ročne navštívia aj tisíce turistov. Ak teda chcete zažiť top dovolenku, ako sa patrí, stavte na pobyt v Senci, pri ktorom sa budete cítiť rovnako dobre, ako pri mori, a to za podstatne nižšie ceny.

 

Nezanedbateľné chvíle na zelených plážach

Za dobrým ubytovaním s kvalitnými službami nemusíte chodiť ďaleko. V bezprostrednej blízkosti rekreačného strediska Senecké jazerá – Sever nájdete komfortný penzión D O A S. Máte tak možnosť dokonale zrelaxovať v príjemne teplej a čistej vode, či na priľahlých plážach, zažiť adrenalínovú zábavu vďaka vodným športom, alebo prijať pozvanie na jednu z mnohých kultúrnych a spoločenských akcií, ktoré sú v tejto oblasti vychytené.

A čím dokážu Slnečné jazerá prilákať davy? Ich vodná plocha má rozlohu 116 hektárov, čím sú tieto prírodné podmienky mimoriadne priaznivé pre letnú turistiku, ktorá je teraz v plnom prúde. Teplá voda s priemerom 25 stupňov Celzia láka nadšencov plávania, vodných športov i rybolovu. Nájdete tam napríklad detské ihriská, volejbalové plážové ihriská, tenisové kurty, požičovňu športových potrieb, tobogany, nové futbalové ihrisko s umelým povrchom i vodný futbal. Vyberie si skutočne každý, podľa chuti a preferovaných aktivít.

 

Kvalitné služby priťahujú pozornosť

penzion-senec-doas.sk

„Od nás je to doslova na skok priamo do vody. A to ako k jazerám, tak aj do neďalekého aquaparku. Disponujeme kapacitou 48 ubytovaných hostí, pričom okrem nadštandardne vybavených izieb a apartmánov s internetom môžu využiť oddychovú miestnosť, ideálnu na večerný relax,“ potvrdzuje nemalý záujem návštevníkov Zoltán Varga z recepcie penziónu DOAS.

Pekné prostredie, nadštandardné ubytovanie, kvalitné služby a obsluha na vysokej úrovni – aj pre toto sú Slnečné jazerá hitom tejto sezóny. Súčasťou penziónu sú aj oddychové priestory, kde môžu ubytovaní relaxovať po dni strávenom pri vode, napríklad pri hre biliardu. Rovnako tak budú nadšení všetci milovníci tenisu, pretože hneď veľa penziónu sa nachádza veľký a poctivo udržiavaný tenisový kurt. Ten je k dispozícií pre všetkých ubytovaných hostí. Na komfortnú domácu dovolenku v Senci dozrel ten správny čas. Tento zážitok len tak niečo neprekoná!