Flirtovanie vášho partnera

Please enter banners and links.

Bez ohľadu na to, či máte harmonický alebo búrlivejší vzťah vedzte, že váš partner jednoducho flirtuje aj s inými. Môžete byť bohyňou a dokonalou ženou, predsa len nezáväzne osloví aj inú. S ktorými dámami najčastejšie flirtujú zadaní muži?

 

Internetová známosť

         Začíname azda najjednoduchšou formou flirtovania. Nejedna žena videla svojho partnera ako šikovne minimalizuje okná zo sociálnymi sieťami len aby nebol prezradený obsah správ. Ak sa nechcete dozvedieť nepríjemné fakty, nehľadajte, pretože kto hľadá niečo vždy čosi nájde. Nekazte si vzťah ženou, ktorú nikdy nevidel osobne a pravdepodobne ani nikdy nestretne. Najskôr ide len o vybočenie zo stereotypu.

 

V práci

         Flirtovanie v práci netreba ani bližšie predstavovať, skúsenosti s touto formou flirtu má azda každý jeden muž vrátane toho vášho. Treba brať na vedomie, že jeho kolegyňa je s ním počas ôsmich hodín prakticky neustále, a tak sa dvojzmyslom a dlhým rozhovorom nemôžete čudovať. Flirtovanie na pracovisku spravidla nič neznamená až do chvíle, kým si nie sú naozaj blízky a nezačnú si rozumieť o trochu viac.

 

Kamarátky

         Nemáme však na mysli jeho kamarátky, ale tie vaše. Fakt, že drvivá väčšina mužov tajne sníva o trojke so svojou partnerkou a jej kamarátkou, je azda každej žene jasný. Pokiaľ je vaša najlepšia kamarátka pekná, koketná a navyše slobodná je temer isté, že váš partner s ňou z času na čas začne flirtovať. Dobrá kamarátka to nenechá zájsť ďalej.

 

 

Expartnerka

         Jeho bývalé lásky sú kapitolou samou o sebe. Pokiaľ zostali priateľmi a občas sa stretnú, alebo majú dokonca medzi sebou nevyriešené otázky, spoločné chvíle sa nezaobídu bez flirtovania. Pozor však na overený fakt – stará láska nehrdzavie…

Myslieť si, že ten váš neflirtuje, by bolo naivné. Myslieť si, že vás zakaždým môže podviesť, je prehnané. Za chovajte si zdravý nadhľad lebo každú maličkosť sa naozaj neoplatí riešiť. A len tak mimochodom; aj vám dobre padne nevinný flirt s mladíkom, ktorý rozjasní deň príjemným komplimentom.

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net