Farebné šošovky – trend súčasnosti

Please enter banners and links.

Originalita je to, čo sa dnes cení. Či už ide o názory, módu, či rôzne doplnky. A tak sa nemôžeme ani čudovať, že tieto trendy idú ešte ďalej. Na uliciach totiž vidíme ľudí potetovaných, s piercingami a podobne. Aj im ide o originalitu a výnimočnosť.

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí by chceli ísť s dobou a chceli by zaujať. Ale nestačia vám už crazy účesy či make-up, no zároveň netúžite po trvalom tetovaní, či piercingu na každom kúsku tela, stačí ak si zmeníte farbu očí. Znie to možno radikálne, no uvidíte, že to je úplne jednoduché.

Nejde o žiadne zložité operácie, či kozmetické zákroky. Ide o jednoduchú aplikáciu kontaktných šošoviek. Jedná sa v podstate o klasické šošovky, ktoré vám zmenia farbu dúhovky.

Ak ste len mierne nespokojné so svojou farbou očí či máte dúhovku nepravidelnú, tak stačí používať šošovky podobnej farby, ktoré ju len krásne zvýraznia a váš pohľad dostane úplne nový rozmer. Vďaka tomuto budú vaše modré oči ešte viac modré a zelená bude skutočne zelenou.

No ak by ste chceli naozaj zmenu a vaše hnedé oči ste chceli mať celý život zelené, či modré, tak to skúste. S novou farbou očí možno získate aj úplne nový pohľad na svet a vaše sebavedomie bude na takej vysokej úrovni ako nikdy. A to je dobre, pretože najkrajšie sme práve vtedy, keď sa tak aj cítime.

Pre ženy, ktorým ani toto nestačí, máme ešte jednu radu – crazy šošovky. Ako už vyplýva z anglického názvu – crazy = šialený – tak pôjde naozaj o špeciálne šošovky. Vďaka tomuto výmyslu môžete mať oko aké len chcete – či už túžite mať v oku smajlíka, oheň, rôzne farebné ornamenty alebo značku doláru. Garantujeme vám, že týmito šošovkami svoje okolie naozaj zaujmete, je už len na vás či ich budete nosiť bežne alebo len na výnimočné udalosti.

Pozitívom takýchto zaujímavých šošoviek je možnosť zadovážiť si ich vo forme dioptrických šošoviek. A tak ak máte aj problém so zrakom, zabijete dve muchy jednou ranou.

Milé dámy, ešte jedna rada na záver. Ak aj vy máte krásny vzťah a svojho partnera milujete nadovšetko, ale občas si vravíte, že by mohol mať také a onaké oči. Tak prečo nevyužiť blížiaci sa Valentín a nedarovať práve svojej polovičke zaujímavé farebné šošovky? Určite pôjde o originálny darček, ktorému sa poteší a radosť z neho, pri pohľade do partnerových očí, budete mať aj vy.

Reklamný článok

FOTO: graur codrin