Farebné očné linky opäť v kurze

Please enter banners and links.

Neexistuje horšia predstava, ako roztečené hrubé nánosy make-upu na tvári. Rozmazané očné tiene, púder či rúž. V lete nosíme ľahké materiály, krátke nohavice či šortky. Jednoducho čo najmenej vrstiev, aby sme sa príliš nepotili. Presne taký istý pocit by ste mali dopriať aj svojej pleti. Nech má aj pokožka na tvári šancu nachytať trochu bronzu.

Treba sa sústrediť na make-up s ľahkou textúrou, transparentný púder, malinový rúž. Zdá sa vám to príliš veľká nuda? Je tu riešenie aj pre extravagantnejšie dámy. Túto sezónu opäť prišli do módy farebné očné linky. Čím viac ste otvorená experimentovaniu, tým divokejšiu farbu môžete zvoliť. Zelené, modré, oranžové, žlté či fialové. To sú všetko farby, s ktorými môžete vyraziť na ulicu a zaručene budete pútať všetky pohľady.

Doma si poriadne odskúšajte jednotlivé farby, ktoré sa vám najviac hodia k farbe očí. K farebným linkám už ďalej netreba príliš experimentovať. Zvýraznite obočie, namaľujte mihalnice a jednoduché pery. Aby ste nepôsobili ako veľkonočné vajíčko.

Ak sú farebné linky na vás príliš odvážne, skúste siahnuť po farebných tieňoch na oči. Nalíčte si len pohyblivú časť viečka a zjemnite výraznú farbu čiernou linkou. Stále budete pôsobiť výrazne, ale decentne. Nepreháňajte to s rúžom na pery. Nude farby alebo jemne ružové sa ideálne hodia k takto veselému looku.

FOTO: google.com