Farby spodnej bielizne

Please enter banners and links.

Spodná bielizeň je asi tým najintímnejším oblečením, ktoré vo svojom šatníku žena má. To aký druh spodného prádla preferujete môže o vás veľa napovedať. Nejde len o druh či materiál z ktorého je daný kúsok vyrobený ale napríklad aj vaša obľúbená farba spodného prádla čo – to prezradí o vašej osobnosti.

Ak sa teda pozrieme na farby spodnej bielizne, asi najväčšou klasikou, ktorú má vo svojom šatníku každá žena je biela. Môže ísť len o zvyk, pretože takéhoto prádla je na trhu naozaj veľa alebo jednoducho ide o to, že biele nohavičky si môžete dať aj pod biele oblečenie, čo niektoré ženy so zdravotníckymi či podobnými profesiami naozaj ocenia. Biela je aj farbou nevinnosti, a tak možno aj tento atribút má aký taký vplyv na náš nákup bielizne. Túto farbu preto asi najčastejšie volia dámy romantické, ktoré sa chcú cítiť tak trochu dievčensky.

Druhou najobľúbenejšou farbou je presný opak – čierna. Táto farba je farbou noci a hodí sa na krásne nočné zážitky. Veď aj množstvo mužov preferuje na svojej partnerke práve túto zvodnú farbu. Ak sa teda chystáte na romantický večer s partnerom, tak overenou čiernou určite zabodujete. Ak si navyše vyberiete krásnu čipkovanú podprsenku či korzet a zvodné nohavičky, tak je to jasné. Avšak pozor pri tejto farbe, pretože čierna podprsenka pod bielym tričkom alebo čierne nohavičky pod bielymi nohavicami nevyzerajú vôbec vábne.

Veľkej obľube nielen u žien, ale hlavne u mužov sa tešia podprsenky a nohavičky v ohnivej červenej farbe. Táto farba je farbou vášne, a tak sa nemôžeme diviť, že u mužov vyvoláva príjemné pocity a aj touto bielizňou môžete navodiť tú správnu atmosféru na divokú noc s partnerom. A práve ženy vášnivé veľmi rady nosia túto farbu.

Ružová farba sa tiež často premieta aj na bielizeň. Túto vyznávajú hlavne mladšie, romantické a jemné slečny. Avšak pre dievčatá divokejšie existujú aj odtiene ružovej, ktoré sú veľmi veselé a napríklad taká cyklaménová v kombinácii s čiernou vyzerá veľmi dobre.

Spodná bielizeň existuje ešte v mnohých iných farbách, no tie nie sú až také časté v našich šatníkoch a nájdeme ich tam len ojedinele. Ak však niekto preferuje viac niektorú z tých menej využívaných farieb spodného prádla, môže to o ňom povedať viac ako nosenie klasickej čiernej či zvodnej červenej.

Reklamný článok

FOTO: Charisma