Exotický Silvester pod Tatrami

Please enter banners and links.

Milujete teplo, slnko a more? Už vás štve to chladné a nepríjemné počasie za oknami? Ak nemáte peniaze na drahú exotickú dovolenku, tak si doprajte pravú exotiku priamo na Slovensku a prežite Silvestra pri krásnych 30°C. Aquapark Tatralandia vás totiž pozýva na skvelú silvestrovskú zábavu do Tropical Paradise.

Silvestrovský program v Tatralandii bude naozaj bohatý a pobaví všetkých – malých aj veľkých. Deti poteší hlavne bohatý animačný program a množstvo možností ako sa zabaviť vo vode. Či už ide i stroskotanú pirátsku loď alebo pestrofarebné morské rybičky. Deti určite zažijú v aquaparku veľmi zábavný deň.

Starších návštevníkov Tropical Paradise poteší okrem príjemne vyhriatej morskej vody v exotickom prostredí i bar v karibskom štýle, možnosť šnorchlovať a skvelá reštaurácia. Na Silvestra si užijete skvelé špeciality na raute i počas silvestrovského menu.

O zábavu sa bude starať i tanečná skupina  Grupo Caliente a Phantoms Crew. V tombole budete mať navyše skvelú možnosť získať pekné ceny a až do rána vás bude zabávať DJ na tropickej novoročnej party. Ako bonus budete mať skvelú možnosť získať krásne a prirodzené opálenie počas Silvestra aj na Slovensku, a to vďaka špeciálnej streche.

O vašu spokojnosť a zábavu počas Silvestra v Tatralandii budete mať naozaj postarané a verte tomu, že sa tu budete baviť ako na skutočnom tropickom ostrove, a pritom neminiete všetky úspory na cestu do zahraničia. Stačí len zájsť pod naše krásne Tatry a zažijete pravé slovenské more v Tropical Paradise aquaparku Tatralandia.

Reklamný článok