Erotická masáž, ktorá rozhodne STOJÍ za to

Please enter banners and links.

ID-10055297Presne to, čo vyplýva i zo samotného názvu, masáž aj prináša. V skratke povedané, erotická masáž musí byť plná vzrušenia, erotiky a myseľ musí myslieť iba na opojenie živočíšnou no zároveň oslobodzujúcou energiou. Masáž plná rozkoše a slasti.

Na úvod si treba všímať…

Najdôležitejšie, čo si treba uvedomiť, že pojem erotická alebo sexuálna masáž je veľmi podobný, no v zásade v erotickej masáži neprichádza k vyvrcholeniu (výnimočne) klienta. Ak sa bavíme o erotickej masáži partnerov, ktoré sa používajú, ako predohra na zvýšenie chuti a obohatenie vášho sexuálneho repertoáru, sexuálne uspokojenie je samozrejmosťou. Ak však hovoríme o erotickej masáži, respektíve terapii, ide o povzbudenie libida bez sexuálneho vyvrcholenie alebo teda sexuálneho aktu.

Čo erotická masáž obsahuje?

Erotická masáž je plná nahoty dotykov a svižných pohybov aj v oblasti intímnych partií, ktorým sa venuje veľká časť z obsahu masáže. Pohyby, ktoré znásobujú pohlavné vzrušenie alebo dokonca sa prejavujú ako náznaky sexu sú bežnou súčasťou masáže. Nikdy však k priamemu sexu nedochádza. Niektoré salóny ponúkajú túto službu v rámci erotickej masáže, no ako vieme ide už o sexuálnu masáž. V erotickej masáži teda ide o príjemné chvíle, ktoré často končia neukojením pohlavných chúťok, no v zásade sa to nie vždy dodrží. Záleží samozrejme od personálu a zákazníka a od druhu prevádzky. Masáži predchádza pomalé dráždenie v podobe vyzliekania a masáž začína skôr, ako na kresle, v sprche, vo vani alebo na ležadle. Využívajú sa taktiež oleje alebo lubrikačné gély. Odtiene svetla, afrodiziaká alebo aromalampy vyvolávajúce ešte väčší pocit vzrušenia.

Splnenie túžob a predstáv…

Masáž prebieha v rôznych polohách. Nejde o žiadnu pasívnu činnosť, ale skôr naopak menia sa polohy vášho tela a uhly pod ktorým môžete vidieť aj samotnú masérku/maséra. Dotyky v oblasti genitálií, rôznymi časťami tela či hladenie pŕs, ktoré vás priblížia k vašim snom a naplneniu predstáv. Pri masáži sa dozviete, že každá časť vášho tela má svoje G- body, ktoré zaručene radi spoznáte.

Zmysel erotickej masáže…

V niektorých krajinách sa erotická masáž považovala iba, ako zdroj dosahovania orgazmu. Praktizoval ju sám lekár, ktorý tak pomáhal odstrániť problém s otehotnením a uvoľnenosťou žien. U mužov sa tento typ liečby nepraktizoval. Dnes je tomu však inak. Ako druh medicíny by ste erotickú či sexuálnu masáž hľadali márne. Ide výhradne o ponúkané služby, salónov a podobných zariadení. V Ázii dokonca tieto podniky nazývajú tzv. Happy End´s, ktoré teda už podľa názvu prinášajú klientovi šťastný koniec. Ich liečebný účinok sa však môže dostaviť taktiež. Erotická, tantrická alebo nuru masáž rozohodne stoja za skúšku.