Dvaja muži – ako sa rozhodnúť?

Please enter banners and links.

ID-10082382Nejedna žena rieši vo svojom živote dilemu v podobe dvoch mužov. Ktorého z nich si vybrať? Rozhodovanie nikdy nie je jednoduché, ale poradíme vám na čom pri rozhodovaní naozaj záleží.

 

  1. Vzťah s ex

Jedna z prvých vecí, ktorú si treba všimnúť, je ich vzťah s bývalými. Ak o nej ešte stále pomerne často hovorí je jasné, že by ste mali dať prednosť tomu druhému, ktorý je už za vodou. Minulosť by mala zostať vzadu – je to základ, z ktorého sa potom dá pekne vychádzať ďalej. ak jeden z nich básni o svojej bývalej vyberte si toho druhého. Chcete byť predsa prvá, nie kdesi vzadu za inou ženou.

 

  1. Vlastnosti

    ID-100115496

Určite na tých dvoch sledujete aj vlastnosti. Predovšetkým sa ale zamerajte na nedostatky a na to, čo by vám neskôr mohlo vadiť. Mnohé maličkosti sú spočiatku rozkošné, no časom sa opozerajú a zovšednejú. Dívajte sa na dvoch mužov tak aby ste si uvedomovali negatíva. Vedeli by ste sa preniesť nad niektorými nedostatkami? Ako vám vadia negatíva na každom z nich? Ktorý je pri vás aj keď sa necítite práve najlepšie? Čo viete tolerovať a kde sú už vaše hranice znesiteľnosti? Je dobré vedieť ktorý z nich je diskrétny, ktorý nie je priveľmi sebecký, a pod.

 

  1. Komunikácia

Schopnosť komunikovať, ako už iste viete, je dôležitá pre vás oboch. Tak teda s ktorým z nich sa cítite lepšie? Viete sa porozprávať aj o dôležitejších témach? Aké má názory na spolužitie? Vie byť priamy a povenovať veci pravým menom? Je veľmi podstatné zhodnúť sa v základných otázkach a povedať si aj to, čo možno nie je práve najpríjemnejšie. Úprimnosť treba budovať už od začiatku spolu s dôverou.

 

  1. Intuícia

Keď nenachádzate medzi dvoma mužmi priveľké rozdiely a stále si nie ste istá výberom, vypočujte si svoju intuíciu. Spoľahnite sa jednoducho na pocity a na to, čo prežívate pri každom z nich. Kedy je pre vás milovanie krajšie? Na koho sa tešíte viac? Ktorý z nich vás robí šťastnejšou?

Pamätajte na to, že máte čas sa rozhodnúť, nikam sa nemusíte ponáhľať. Pokiaľ jeden z nich odmietne čakať je jasné, že nebol tým správnym, a tak vlastne okolnosti rozhodnú za vás. Dajte si priestor, spoznávajte ich oboch tak dlho ako to potrebujete. Aspoň si potom nebudete môcť nič vyčítať.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net