Dovolenkujeme za lepšie zdravie

Please enter banners and links.

Každá žena si občas potrebuje oddýchnuť a načerpať nové sily. Využite kvalitnú ponuku cestovných kancelárií a navštívte nové, čarovné miesta. V prvom rade sa treba rozhodnúť kam pôjdete a to podľa toho, čo od dovolenky očakávate. V prípade, že hľadáte hlavne oddych a regeneráciu tela i mysle, odporúčame vám kúpele, konkrétne relaxačné pobyty poskytované našimi kúpeľmi. Vynikajúci personál dokonale ovláda starostlivosť o zdravie, jednotlivé procedúry vás znova naštartujú na podanie kvalitných výkonov doma, i v práci.

Medzi najnavštevovanejšie miesta na Slovensku zaraďujeme Bojnice. Jednak je to krásnym prostredím (Bojnický zámok, okolie), ale predovšetkým modernými, dobre vybavenými Kúpeľami Bojnice, ktoré poskytujú pacientom mimo iného aj medikamentóznu terapiu.

Nemôžeme zabudnúť spomenúť jedny z našich najmladších kúpeľov. Kúpele Dudince sú situované v južnej časti stredného Slovenska. Pikoškou je aj fakt, že voda v dudinských kúpeľoch (uhličito-síričité zloženie vody) je vskutku výnimočná resp. ojedinelá. Podobnú nájdeme iba v kúpeľoch vo Vichy, ktoré sa nachádzajú vo Francúzsku. To je nepochybne lákadlo, ktorému žiadna žena neodolá.

Ďalšie obľúbené kúpele nájdete v Bardejove, Brusne, Piešťanoch, alebo aj v Smrdákoch. Kúpele Smrdáky sa špecializujú na dermatologické ochorenia, choroby z povolania a taktiež choroby pohybového ústrojenstva. Ďalšie tipy na dovolenku nájdete na webe www.superdovolenky.com, kde sa skúsená redakcia venujeme prioritne dovolenkám na Slovensku a u našich ctených susedov.

Cenné rady na záver

Odlišnou kategóriou sú dovolenky pri mori. Či už to bude lacné Chorvátsko, alebo luxusné Seychely vedzte, že v prvom rade má zmysel dovolenka vtedy, ak ju trávite s ľuďmi, ktorých máte radi. Naučte sa používať vyhľadávanie pomocou Google. Pozrite si referencie a skúsenosti ostatných klientov, ako hodnotili jednotlivé CK, hotely, destinácie.

FOTO: freedigitalphotos.net