Dovolenka v Chorvátsku?

Please enter banners and links.

Ešte sa síce len pomaly končí zima, no s plánovaním tohtoročnej dovolenky už istotne môžete začať, veď koho by bavilo na poslednú chvíľu zháňať nejaký lastminute? Radšej si v pokoji už teraz vyberte destináciu a objednajte si aj celý zájazd.

A akú destináciu si teda vybrať? Medzi Slovákmi je najnavštevovanejšie asi Chorvátsko. Postupom času však ubúda ľudí, ktorí by navštevovali iba jedno miesto a radšej dovolenkové destinácie striedajú. Ak k týmto ľuďom patríte aj vy a posledné roky ste venovali väčšej exotike, tak prečo sa opäť aspoň na jeden rok nevrátiť na toto krásne miesto a neskúsiť Chorvátsko 2012?

Táto krajina je totiž veľmi rozmanitá a pritom dostupná. Nájdete tu krásne pláže a more, ale aj krásnu prírodu v množstve národných parkov. A to zďaleka nie je všetko, Chorvátsko totiž ponúka aj množstvo kultúrnych a historických pamiatok, takže si určite každý dovolenkár príde na svoje.

Ak sa teda rozhodnete pre túto krajinu, určite neoľutujete a užijete si krásnu, slnkom zaliatu dovolenku. No a práve preto určite nezabudnite na svoje vlasy. Tie totiž pri mori hrozne trpia, a tak sa o ne dobre starajte a doprajte im zábaly a masky, aby ste sa s dovolenky nevrátili so senom na hlave. Nezabúdajte ani na klobúky, či šatky, ktoré skvelo ochránia vašu korunu krásy.

Ideálna dovolenka je plná oddychu a zábavy. Toto presne vám Chorvátsko prinesie. Veď sa skúste inšpirovať samotnými Chorvátmi. Predaj kávy je tam naozaj úspešný, pretože tento skvelý mok, drží tento národ na nohách do neskorých nočných hodín, kedy to tu najviac žije. A tak určite nezabudnite ochutnať chorvátsku kávu, nielenže si viac užijete dovolenku, pretože budete plní energie ale pocítite výbornú chuť tohto obľúbeného moku.

Ak sa teda práve teraz rozhodujete kam by ste toto leto zašli na dovolenku, určite dajte šancu aj Chorvátsku. Táto krajina splní všetky vaše potreby a túžby.

Reklamný článok

FOTO: Michal Marcol