Dovolenka na Slovensku alebo exotika?

Please enter banners and links.

Čas dovoleniek neznamená len teplé slnečné lúče, oddych pri mori a popíjanie chladených drinkov. Ak si tieto veci chceme užívať, tak si najprv musíme vybrať destináciu kam by sme chceli ísť na dovolenku. A to je niekedy naozaj problém.

Problémom môže byť výber dovolenky hlavne ak sa na dovolenku chystá pár, ktorý má odlišné predstavy o svojom oddychu.

Niekomu totiž stačí dovolenka na Slovensku a príjemná turistika na čerstvom vzduchu, iný zase chce zažiť napríklad poznávací zájazd do Indie, plavbu po rôznych ostrovoch alebo rovno safari v Afrike. Ako však takéto rozdiely vyriešiť?

Jednou možnosťou je spraviť si v danom roku hneď dve dovolenky. Kým je ešte pekné počasie, môžete sa vybrať na hory a užiť si dovolenku v západných Tatrách , a začiatkom septembra, keď budú ceny exotických zájazdov prijateľnejšie sa môžete vybrať na ďalekú cestu za exotikou. Takto budete spokojní obaja a nebude žiadny problém. Pri tejto variante však môže nastať problém s financiami alebo dostatkom dovolenky v práci.

Ak si teda musíte vybrať jednu možnosť, tak je dôležité sa dohodnúť, pretože inak bude oheň na streche a neužijete si dovolenku ani jeden. Môžete sa napríklad dohodnúť tak, že tento rok vyberie dovolenku jeden a na budúci rok zase ten druhý. Takto by ste mali byť obaja spokojní.

Predstavte si, že tento rok strávite nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku na Slovensku. Kúpou dovolenky cez stránku ubytovanie.naorave.eu nielenže ušetríte, ale podporíte aj cestovný ruch na našom malebnom území. Veď aj u nás je čo robiť, môžete si užívať krásy prírody, zabávať sa v aquaparkoch alebo navštíviť zaujímavé historické pamiatky. Všetko záleží len od toho čo vás naozaj baví.

Na ďalší rok sa zase vyberiete do vysnívanej Indie a užijete si ju tak ako sa patrí. Záleží len na  vás, či pôjdete iba na jedno miesto a budete oddychovať a nasávať atmosféru tejto krajiny alebo budete putovať krajinou a spoznávať čo najviac.

Nech už sa teda nakoniec rozhodnete akokoľvek, dôležité je aby ste si dovolenku užili. Ale nezabúdajte na to, že nie je najdôležitejšie to, kde si dovolenku užijeme, ale hlavne to, s kým si ju budeme užívať.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net