Doprajte mu Valentína, na ktorého nezabudne

Please enter banners and links.

Aj vy patríte k tým, čo si do diára ku 14. februáru vždy kreslia malé ružové srdiečka? Je síce milé byť nežnou naivnou princezničkou, ale čo tak pre zmenu skúsiť niečo iné, niečo ženskejšie? Čo takto nechať na chvíľu infantilné srdiečka bokom a ukázať mu ženu, ktorá vo vás zatiaľ možno iba drieme? Nemusíte byť domina za každú cenu, veď napokon k tomu je predsa len potrebná povaha a aj trocha dramatického talentu. Pokojne môžete byť nežná a hravá, ale tento raz to pojmite trochu inak, trochu zmyselnejšie. Občas treba priložiť do ohňa a pripomenúť sa, aby nezabudol, prečo sa nakoniec rozhodol pre vás a v prípade, že si vami nie je celkom istý, je dobré dopomôcť mu k rozhodnutiu, ktoré bude samozrejme k vašej spokojnosti.

Zaviažte mu oči

Pravidlo číslo jedna: Čo nevidí, to ho neskutočne vzrušuje. Doprajte mu moment prekvapenia. Neponáhľajte sa. Maznajte sa s ním akoby o nič nešlo. Malá masáž nikdy nezaškodí. Nie však silou, iba jemné zmyselné pohyby. Jazykom i rukou ho jemne dráždite po celom tele. Nechoďte však rovno na vec. Iba letný dotyk a malá prestávka, hlavne nestrácajte kontakt s jeho pokožkou a vychutnávajte si jeho vzrušenie. Vezmite mu ruku a veďte mu ju pomaly smerom k stehnám, kde nahmatá podväzky. Vzrušenie v ňom bude každou sekundou rásť až sa stane neovládateľným. A potom doprajte trochu iniciatívy aj jemu.

Čo tak malá ochutnávka

Pravidlo číslo dva: Nič nechutí tak ako víno z vašich pier. A čo na tom, že pijete rovnaké víno, to z vašich úst bude aj tak chutiť lepšie. Hlavne to nezabite zbytočnými rečami typu: „Mám taký strelený nápad. Čo keby som…“ Proste to urobte. Toto nie je chvíľa na pokec. Nechajte rozprávať vaše telo. Čokoľvek vás napadne, urobte to. Pomaly sa napite a pri bozku mu doprajte malú ochutnávku. Fakt, že to robíte s vínom ešte neznamená, že to isté môžete predvádzať aj s jedlom. Predsa len každá hra má určité hranice vkusu. Sama uvidíte, nebude sa môcť nabažiť vašich pier.

Čo tak skúsiť byť trochu zvrhlá

Teraz tým nemyslím nejaké mega obscénnosti. Ale nebolo by od veci, keby ste sa výnimočne odviazala a to, o čo vás inokedy musí prosiť, mu proste doprajete len tak, bez akýchkoľvek zbytočných rečí a námietok. Možno by rád vyskúšal aj iné otvory, ako tie, čo sú mu obyčajne „ k mání“, možno vás už dávno prosíka o malý privátny striptíz. A čo na tom, že nemáte postavu modelky. O to tu vôbec nejde. On chce vás občas možno síce na netradičný spôsob, ale prečo mu to nedopriať. Zapnite si pomalú hudbu a zatancujte mu. Nemusíte so sebou príliš hádzať. Toto nie je diskotéka, ale vychytený nočný bar a vy ste kráľovnou pódia. Bude mať oči len pre vás, a to nie len počas valentínskej noci. A navyše po takomto zážitku máte raňajky do postele zaručené.

Napísala: Vivienne Wright

FOTO: Michal Marcol