Dokonalý relax v pohodlí domova: Postará sa oň wellness sauna 3v1!

Please enter banners and links.

Žijeme maximálne hektický život, v ktorom hrá hlavnú úlohu stres a nekonečné ponáhľanie sa. Každý si od tohto zhonu potrebuje oddýchnuť, o tom niet pochýb. Praktickým riešením je užiť si odpočinok priamo doma. Zrelaxujte telo i myseľ v praktickej domácej saune Sasha Mi. Budete prekvapení, o čo všetko sa dokáže postarať.

 

 

Domáce kúpele, ktoré vás zbavia stresu a nadopujú energiou

Aj tak by sa v krátkosti dala opísať domáca sauna Sasha Mi, ktorá je jediná svojho druhu. Jej výnimočnosť spočíva v tom, že v sebe spája turecké kúpele, domáci wellness a emočnú sprchu. Tieto tri funkčné zóny pre vás dokážu pracovať tak, aby ste odchádzali oddýchnutí v dokonalom súlade a harmónii. Všetci vieme, aká je psychická pohoda dôležitá na to, aby organizmus pracoval tak, ako má. Váš domáci wellness sa o túto sféru postará bez akýchkoľvek problémov. Nehovoriac o tom, že sa vám dostane toho najlepšieho detoxu vďaka  hĺbkovej očiste, ktorá telo zbavuje toxínov a celkovo zlepšuje imunitu. To však nie je všetko, s pomocou emočnej sprchy a chromoterapie sa vám začnú z tela vyplavovať endorfíny a vy pocítite pôžitok z relaxu v plnej miere. Skvelé, čo poviete?

 

Minimalistický wellness s maximálnym účinkom

Model, o ktorom je reč, je vyrobený z tých najlepších materiálov pomocou inovatívnych profi technológií. Spája prvky dreva, tvrdeného skla a ocele pre zážitok, na ktorý len tak nezabudnete. Sasha Mi patrí medzi najkompaktnejšie profi wellness systémy, ktoré pracujú naplno aj v miestnostiach či priestoroch s menšou rozlohou. Konkrétne, Sasha Mi zaberie plochu 260 x 120 x 225 cm. Jej “modelkovské” miery však nijako nesúvisia s tým ako pracuje. Dopriať si v nej môžete skutočne rozmanité kombinácie a procedúry podľa vašej chuti. Sauna má pre vás pripravené tri programy – biosaunu, rímsku a fínsku saunu, kúpele nastavíte podľa želania na zónu tepidária, caldaria a populárneho tureckého hammamu. A sprcha? Vychutnať si môžete tenké dažde, tropickú alebo studenú verziu.