Dokonalá na každom rande

Please enter banners and links.

Samozrejme, že žena by mala vyzerať k svetu aj doma, avšak keď sa chystá niekam na rande, potrpí si na svojom zjave o stupeň viac. Zaujmite svojich nápadníkov hustou hrivou či žiarivými zubami.

 

Zbohom, chybičky krásy!

Ženy sú sústavne s niečím neskopokojné. Najčastejšie je to postava alebo nekvalitná pleť, no i také vypadávanie vlasov vie byť poriadne nepríjemné. Ak vám vlasy vypadávajú viac, ako je normálne, väčšinou za tým treba hľadať zdravotné problémy. Najčastejšou príčinou vypadávania vlasov sú hormonálne poruchy, ale i stres, zlá životospráva a starostlivosť o vlasy. Časté farbenie vlasov, fénovanie, ale i viazanie do gumičky korune krásy nijako neprospieva. Aby ste na rande pôsobili sebavedomo a nemuseli sa obávať záplavy vypadnutých vlasov, používajte šampóny bez chemického zloženia a doprajte vlasom dostatok vitamínov. Do štyroch mesiacov spoznáte ten rozdiel – vlasy vám budú vypadávať v menšej miere a podporíte aj ich rast, čím docielite väčší objem.

Nielen problémy s vypadávaním vlasov dokážu zatočiť s našou náladou. Ak má žena pocit, že jej zuby sú príliš žlté, stráca motiváciu sa usmievať. Žiarivý úsmev vám však nemusí vyčariť len zubár, viete sa oň postarať aj samy vďaka bieliacim pásikom. Je to jednoduché, bezpečné, no najmä oveľa lacnejšie ako v ambulancii. Už tri dni po používaní bieliacich pásikov sa tešíte z nádherných bielych zubov. Pre istotu si radšej zadovážte také bieliace produkty na zuby, ktoré odporúčajú zubné asociácie a zubní lekári. Efekt bude vynikajúci.

 

Zažite kúzelné rande

Kúzelníka nemajú rady len malé deti. Aktuálne sa z jeho šarmu tešia i dospelí, ktorí sa dajú na tzv. speed dating. Určite to poznáte z filmov – každých päť minút máte rande s iným účastníkom zoznamovacej párty a dokopy za jeden večer sa môžete porozprávať až s pätnástimi ľuďmi opačného pohlavia. Deje sa to v príjemnom prostredí reštaurácie, kde nesmie chýbať vynikajúce občerstvenie a welcome drink. O zábavu sa počas večera postará kúzelník, ktorý je zároveň aj moderátorom akcie. Toto je presne ten druh zábavy, na ktorý ste už dlhšie čakali. Konečne môžete zahodiť starosti, že vás niektorý zo sympatických hostí odmietne. Speed dating je diskrétne moderné randenie, ak vám niekto nepadne do oka a bude to možno aj vzájomné, nik sa neurazí, jednoducho sa po skončení 5-minútového rande už nestretnete. Ak však organizátor nájde na vašich vyplnených hárkoch zhodu sympatií, môžete sa tešiť na nádejný vzťah a s dotyčným sa zabávať až do rána.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com