Dokážete relaxovať? Máme pre vás súťaž o relaxačný balík

Please enter banners and links.

Mnohé z vás sa ani v letných mesiacoch nedokážu na chvíľu zastaviť. Najprv práca, potom rodina a ešte aj partner. Povinnosti striedajú iné povinnosti a  slovíčko relax je zrazu v slovníku cudzích slov. Čas na samú seba zrazu nie je, a ak sa aj nejaký vyskytne, veľmi rýchlo si vieme vyargumentovať prečo ho využiť na niečo iné, len nie na oddych. Je to ale naozaj také ťažké? Odpoveď je jednoduchá, rovnako ako samotné riešenie.

Oddýchnuť si pritom môžete tak, že nevytiahnete “päty z domu”. Nezáleží na tom, či bývate v byte, v dome, na dedine alebo v meste, na východe či západe Slovenska. Navyše, oddych sa nerovná míňaniu desiatok eur. Jednou z najjednoduchších foriem oddychu je totiž relaxačná kúpeľ. Napustite si do vane horúcu vodu, ponorte sa do nej a jej blahodárne účinky podporte vonnými bylinkami. Nechajte sa unášať vôňami prírodných ingrediencií, ktoré majú pozitívny účinok na vaše telo i myseľ a premenia čas strávený vo vani na zážitok.

Teórie o priaznivých vplyvoch vôní na organizmus existujú už desiatky rokov.

Významnou osobnosťou je v tomto smere britský lekár a odborník na homeoterapiu, Dr. Edward Bach. Ten už pred viac ako 80 rokmi zanechal lekársku prax, sústredil sa na homeopatiku a prišiel na to, že vône majú pozitívny vplyv na našu myseľ. Vytvoril systém liečivých kvetových esencií, ktoré ľudia využívajú nielen na relax, ale aj pri chorobách. Keďže miešanie jednotlivých vôní je vedou samou o sebe, nechajte to na odborníkov, a len si vyberte vône, ktoré Vám najviac vyhovujú.

Príkladom spojenia kvalitných prírodných ingrediencií v kúpeli sú soli a peny do kúpeľa značky Radox, ktoré sú na trhu viac než 50 rokov. Dnes si zákazníci môžu vybrať z množstva vôní, ktoré prinášajú. Tu je len niekoľko z nich, ktoré nájdete v bežnej maloobchodnej sieti:

Radox Eastern Spirit

Objavte mystický svet Orientu vďaka uvoľňujúcemu kúpeľu, ktorý omladí vaše telo i myseľ pomocou posvätného lotosového kvetu a sviežeho pomarančového kvetu. Výťažky z lotosu sú známe pre svoje regeneračné účinky a zároveň zanechávajú vašu pokožku hebkú a jemnú. Výťažky z pomarančového kvetu dodávajú pokožke potrebnú výživu a zvláčňujú ju.

Radox Original

Svieža zelená pena s korenenou vôňou jalovca a materinej dúšky Vás myšlienkami prenesie na lesnú čistinku. Jalovec působí proti únave a uvolňuje svalové napätie. Navyše, tonizuje pokožku, takže pomáha proti celulitíde. Materina dúška pôsobí protizápalovo a povzbudzuje organismus.

Radox Sleep Easy

Ponorte sa do sladkého spánku s vôňou harmančeka a jazmínu. Doprajte svojej mysli i telu pred spaním voňavú relaxačnú kúpeľ. Hneď prvý večer zistíte, že pena vo farbe hviezdnej nočnej oblohy je vaším spoľahlivým pomocníkom proti nespavosti.

Súťaž

Milé dámy, magazín mnau.sk v spolupráci so značkou Radox si pre vás pripravil súťaž o balíček produktov značky Radox v hodnote 20€ obsahujúci sprchové gély, peny do kúpeľa a kúpeľovú soľ. Ak by ste si teda chceli dopriať relax zo značkou Radox, zapojte sa do našej súťaže a možno práve vás vyžrebujeme. Na zapojenie sa do súťaže nám stačí zaslať správnu odpoveď na našu súťažnú otázku. Ak ste čítali článok pozorne, tak s hľadaním správnej odpovede nebudete mať žiadny problém.

 

Súťažná otázka: Koľko rokov sú na trhu soli a peny do kúpeľa značky Radox

Súťaž trvá od 26.8.2013 do  9.9.2013

Súťaž ukončená

Výherca:

Mária L.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: