Dlhé vlasy bez čakania

Please enter banners and links.

Mnohé z nás si už určite prešli fázou, počas ktorej podľahli lákadlu kratších účesov a potom museli dlhé mesiace, či roky čakať, kým vlasy opäť narástli na želanú dĺžku. Toto čakanie najčastejšie predlžujú aj návštevy kaderníčky a starostlivosť o zničené končeky vlasov. Autorka tohto článku si takouto fázou naposledy prešla pred viacerými rokmi, kedy ešte neexistovali žiadne riešenie na urýchlenie tohto procesu. Dnes je to už však našťastie inak.

Ak by som sa teraz rozhodla skrátiť účes a o pol roka by som chcela na plese zažiariť s dlhým účesom ako z Botticelliho obrazu nebol by v tom žiadny problém hlavne vďaka doplnkom, akými clip in vlasy remy zo 100% ľudských vlasov. Použitie takýchto vlasov je jednoduché, rýchle a v ideálnom prípade ani nerozoznať rozdiel medzi doplnkom a vlastnými vlasmi nositeľky takýchto vlasov. Clip in vlasyremy majú oproti tradičným syntetickým vlasovým doplnkom jednu veľkú výhodou, ktorou je možnosť umývania a sušenia takýchto vlasov bez obáv, že by sa pokrútili alebo akokoľvek inak poškodili. Ich nosenie a aplikácia sú veľmi jednoduché, keďže fungujú na princípe klasických kovových vlasových sponiek. Vďaka tomu držia vlasy stále pevne a prekrytie napojení na vlastné vlasy je veľmi jednoduché.

Takéto kvalitnéclip in vlasy na predajmáme možnosť nájsť v súčasnosti vo viacerých internetových obchodoch, no len v špecializovanom internetovom obchode, akým je Happyhairshop.sk si môžeme tieto vlasy vyskúšať na vlastnej fotografii, a to vďaka unikátnej aplikácii Virtuálneho vizážistu. Neváhajte a ak túžite aj Vy po dlhých vlasoch bez čakania, navštívte Happyhairshop.sk a začnite sa skrášľovať už dnes. Na Happyhairshop.sk nájdete všetko od ľudských clip in vlasov remy, cez syntetické clip in vlasy  a clip in ofiny až po farebné a crazy kontaktné šošovky, a to všetko za viac ako priateľské ceny.

Reklamný článok