Detektívne služby nepatria len do filmu. Využite ich aj vy

Please enter banners and links.

Detektív rieši aj konflikty v obchodnom vzťahu alebo rodinno-právnych záležitostiach. Nepredstavujte si chlapíka v baloniaku skrytého za rohom budovy s fotoaparátom v ruke. Najbežnejšie je to mravčia práca s papiermi.

 

Najčastejšie vidíme vo filmoch, ako si hlavná hrdinka najme detektíva, aby zistil, či je jej manžel neverný, alebo aby našiel niekoho nezvestného. Služby detektívov sa dnes využívajú na veľké množstvo prípadov, realita nie je taká romantická a dobrodružná ako v kino trhákoch. Ak máte problém, chcete niečo zistiť a nedarí sa vám, alebo potrebujete pomoc v biznise, detektívne služby sú určené aj vám.

 

Služby detektíva v biznise

Potrebujete preveriť obchodných partnerov alebo svojich zamestnancov? Najmite si detektíva. Sami určite nemáte čas na študovanie všetkých dokladov, osvedčení, listín. Tiež sa asi nebudete kontaktovať s políciou, či nebodaj Interpolom kvôli overeniu osôb a ich prípadných deliktov.  Ale detektívna kancelária to za vás urobí. Kvalitnejšie ako by ste to zvládli vy sami. Zo všetkých verejne dostupných zdrojov a dokumentov si preverí všetko, čo by ste mali o partnerovi v biznise vedieť. „Dostanete overené dokumenty, zaručene nie staršie ako jeden mesiac“, hovorí zástupca spoločnosti Secar, ktorá sa zaoberá bezpečnosťou a poskytuje aj detektívne služby. Veľký biznis si zasluhuje veľkú opatrnosť.

 

Problémy v rodine nie sú len o nevere

I keď tá je na dennom poriadku a najčastejším zdrojom hádok a rozvodov. Rodinní príslušníci vás však môžu dostať do problémov všelijakými spôsobmi. Drogová a trestná činnosť, krádeže, sprenevera, falšovanie dokumentov. Často sa „čierna ovca“ rodiny dostane na zlé chodníčky a vy viete, že si musíte chrániť majetok a zdravie rodiny. Zistiť pochybné styky a transakcie vie detektívna kancelária veľmi rýchlo a spoľahlivo. Dôkazy od nich získané (legálnou cestou, samozrejme) následne obstoja na prípadom súde. Či už pri súdení za zločiny, snahe o zbavenie svojprávnosti, alebo manželskom rozvode.

 

Nebojte sa požiadať o detektívne služby. Konzultácie s vyšetrovateľmi vás môžu ochrániť od veľkých problémov. Samozrejme aj oni vám vedia povedať, či sú vaše dohady oprávnené, alebo len preháňate a ich služby nepotrebujete. Opatrnosť nikdy nie je na škodu.