Dara Rolins je späť!

Please enter banners and links.

I po minulom roku, kedy prežila vo svojom súkromnom živote tvrdé pády, sa nevzdala, a dokázala sa vrátiť vo veľkom štýle! Postavila sa na vlastné nohy a momentálne žiari ako veľká hviezda! Verí, že ju čakajú samé pozitívne veci, a že nakoniec dobro zvíťazí nad zlom.

Vyzeralo to, že sa z nehody, v ktorej sa zrazila minulý rok s motocyklistom, ani nedostane. Prebdené noci, smutná strhaná tvár, tak sme mohli vidieť Daru počas minulého leta. Aby toho nebolo málo, prišla ďalšia studená sprcha. Po niekoľkých dňoch, kedy súd zastavil trestné stíhanie za usmrtenie motocyklistu z nedbanlivosti, sa Dara dozvedela o údajnej nevere svojho priateľa a otca ich trojročnej dcéry Laury Matěja Homolu. Načapali ho fotografi s jeho milenkou a hneď mal spevák po zábave. Dara zareagovala jednoznačným spôsobom na túto situáciu a po piatich rokoch sa s ním rozišla. Osobné problémy, ktoré sa na ňu len sypali, sa rozhodla riešiť odchodom do zahraničia a rušením koncertov. Spolu s dcérou Laurou odišla do slnečného Los Angeles, kde jej prišla robiť spoločnosť jej manažérka a kamarátka Eva Skallová.

Dnes sa Dara vrátila na hudobnú scénu a chce sa naplno venovať spievaniu. Jej veľkolepý návrat sprevádza nový album Stereo, v ktorom sa údajne celá vyzliekla, a to doslova, nielen z tela, ale aj zo svojho vnútra. Na albume spieva o svojich pádoch, ktoré zažila, vrátane pocitov v období, keď bola podvedená svojím priateľom. Stavila aj na nahotu tela, čo sa  vyplatilo, nakoľko so svojou vyšportovanou postavou si to môže dovoliť. Na albume spolupracovalo množstvo skvelých slovenských, českých, ale aj zahraničných muzikantov, ktorí znamenajú pre Daru veľmi veľa. Helena Zeťová, Kosheen, Jana Kischner či Tomi Popovič – to sú ľudia, ktorí sú Dare blízki svojím srdcom a  sú zárukou kvality albumu, ktorý speváčka sľubuje. Momentálne kraľuje v slovenských hitparádach singel Nebo, peklo, raj, ktorý speváčka naspievala s Tomi Popovičom. Populárnosť tohto singlu spočíva i v jeho prezeraní – videoklip k tejto piesni mal na Youtube viac ako 20 tisíc views len pár hodín po jeho premiére.

Napriek tomu, že sa v plnom nasadení venuje hudbe, čelí však ďalšiemu obvineniu v súvislosti s nehodou v minulom roku. Právnik vdovy po zomretom motocyklistovi vyhlásil, že sa Dara otáčala za dcérou Laurou, keď malo prísť k osudnej zrážke. Kolotoč súdnych pojednávaní bude pravdepodobne pokračovať aj naďalej, ale Dara so svojou manažérkou sú optimistické a presvedčené, že sa nakoniec ukáže speváčkina nevina. Otázkou je, ako zapôsobí táto nehoda na jej fanúšikov? Je dosť možné, že kvôli nehode ich môže stratiť. Dara Rolins je však naďalej optimistická a tvrdí, že miluje svoj život i so všetkými komplikáciami, ktorý jej prináša.

Napísala: Jana Petrejová

Foto: 4ever.sk