Dámy, zaobstarajte si hodinky na každú príležitosť

Please enter banners and links.

Čo vás láka viac? Množstvo štýlových lodičiek, značkové kabelky alebo radšej hodnotné šperky? Nijaká žena si bez moderných doplnkov nevie predstaviť svoj šatník. A rovnako tak by si ho nepredstavila ani bez kvalitných dámskych hodiniek.

 

Nadčasová elegancia. Dámske hodinky s kovovým náramkom

Dobre sa zladiť, to nie je len otázka oblečenia, ale aj ostatných doplnkov, a keďže mobilný telefón by nám nemal slúžiť práve na sledovanie času, náramkové hodinky sú dnes už nutnosťou dámskej aj pánskej šperkovnice. Niekto si zaobstará viac kúskov na každú príležitosť, iný je spokojný s jedným, dvoma modelmi, ktoré sú dobre prispôsobiteľné k ostatným módnym doplnkom či v prípade žien aj šperkom. Ak žena rada nosí oceľové či strieborné šperky, i remienok hodiniek by mal byť v podobnej farbe. Zlaté dámske hodinkynaopal dokonale ladia so zlatou obrúčkou či náušnicami. Kovové náramky preto možno považovať za univerzálne, využijete ich na každú príležitosť. Tie s koženým remienkom zase ľahko zladíte s kabelkou, opaskom či topánkami tak, aby spolu tvorili pekný súlad.

 

Dámske hodinky do spoločnosti

Dáma, ktorá nosí hodinky, necháva svoj obľúbený náramok oddychovať doma v šperkovnici. Načo zdobiť zápästie ďalším šperkom, keď hodinky sú šperkom samy osebe? Na slávnostnejšie príležitosti je vhodné využívať užšie, menej mohutné typy dámskych hodiniek s rímskymi číslami, bez zložitých funkcií a chronografov. Také, v ktorých sa dá rýchlo zorientovať a ktoré nepôsobia športovým dojmom. Ak sa chcete v spoločnosti ešte viac zalesknúť, pomôžu vám hodinky zdobené kamienkami, či už na puzdre, alebo roztrúsené v rámci číselníka. Wow efekt vyvolá aj kombinácia lesklých a matných plôch na dámskych hodinkách alebo hodinky s perleťovými prvkami. Pri kvalitných náramkových hodinkách sa vám nikdy nestane, že vám na zápästí na pokožkezostane farebná stopa.

 

Hodinky pre náročné dámy

Ženy majú rady o všetkom prehľad, preto sú na bežné nosenie ideálne multifunkčné hodinky, ktoré neslúžia len na sledovanie času. Možno na nich napríklad nastaviť budík, sledovať mesačné fázy alebo merať i tie najmenšie časové úseky. Samozrejmosťou býva aj ukazovateľ dátumu. Práve ten je ideálny, pokiaľ sa bez jasného prehľadu o dňoch v týždni nezaobídete. Akčné dámy ocenia hodinky, ktoré informujú o čase v rôznych časových zónach sveta, a tak i na cestách sú vždy v obraze. Pri dámskych hodinkách určených na bežné nosenie je vítaná aj vodotesnosť a vysoká odolnosť materiálov – domáce práce či šport vás od nosenia hodiniek odrádzať nemusia.

Reklamný článok