Dámy, vyberajte si mužov s perspektívou

Please enter banners and links.

pexels-photo-12628-largeMuži hľadajú krásu, ženy moc. Výber partnera je vecou evolúcie. Muži sú predisponovaní hľadať partnerku, ktorá im bude schopná porodiť deti, čo intuitívne posudzujú na základe vonkajších znakov plodnosti. Rozhodujúci je pre nich vzhľad. Oproti tomu ženy potrebujú nájsť partnera, ktorý bude potenciálne schopný sa o ne i o budúce potomstvo postarať. Hoci sme emancipované a finančne nezávislé, hlboko zakorenené pudy nás nepustia. Perspektívni muži nám imponujú, pretože sa vedia v súčasnom svete obracať, využívajú príležitosti, sú zdravo sebavedomí a my podvedome tušíme, že náš život bude po ich boku ľahší. Ako ich rozpoznať?

 

Perspektívny muž má plány

Ženský ideál nečaká, kam ho vietor zaveje. Má svoje ciele a vie, kam by sa chcel dostať o desať rokov. Je realista a svoje vízie zakladá na objektívnych možnostiach. Nepredpokladá, že všade čakajú iba na neho a netúži, aby mu peniaze spadli z neba. Vie, že úspech si treba zaslúžiť a je pripravený prekonávať prekážky. Svoje plány je odhodlaný dosiahnuť vlastnými schopnosťami a tvrdou prácou.

 

Perspektívny muž vonia

Nie, pravý chlap nesmrdí potom. Pravý chlap si zakladá na hygiene, pretože chce, aby sa ľudia v jeho spoločnosti cítili dobre. Perspektívny muž si uvedomuje svoje potreby a pozná aj iné prípravky ako vodu po holení. Ak vidíte muža ako si na pleť aplikuje Ryor kozmetiku, máte vyhraté, našli ste ho! Pretože len perspektívny muž pozná značky profesionálov a vie ich používať.

 

Perspektívny muž je gentleman

Nie, ešte nevymreli. Práve naopak, galantnosť sa nosí. Perspektívnemu mužovi nerobí problém otvoriť dáme dvere, požičať jej sako alebo ju pustiť v rade pred seba. Každá žena si po jeho boku pripadá ako stredobod vesmíru. Zaujíma o to, čo hovoríte, radšej počúva ako rozpráva a dôležité veci si pamätá. Nikdy nezabudne na vaše narodeniny, pretože sú pre neho dôležité. Perspektívni muži stavajú na vzťahoch, nie na vlastnom egu.

 

Perspektívny muž využíva technológie vo svoj prospech

Perspektívny muž drží krok s pokrokom, ale neslúži technológiám. Netrávi hodiny pred televízorom, nemusí mať každý nový model mobilu a nehľadá Pokémonov. Perspektívny muž si váži svoj čas a vie využiť technológie vo svoj prospech. Ak nepozná cestu, použije navigáciu, ak hľadá partnerku, využije možnosti super internetového zoznámenia, ak potrebuje navariť, nájde si recept. Vie oceniť možnosti, ktoré mu virtuálny svet ponúka, ale žije v realite.

 

Perspektívny muž sa nebojí záväzkov

Tento druh túži po rodine a nehanbí sa za to. Váži si ženy a je verný. Stáva sa milujúcim manželom a otcom a vie sa novej situácii prispôsobiť. Prechádza sa po ulici s kočíkom a ak treba, trávi čas na detskom ihrisku. Na výročie kupuje kvety a o svojej manželke hovorí v superlatívoch. Pre perspektívneho muža je rodina na prvom mieste.

 

Perspektívny muž je sebavedomý

Tento muž netrpí zbytočnými komplexmi. Ak ho niečo trápi, hľadá riešenie. Vie, že existujú možnosti ako sa zbaviť okuliarov, plešiny alebo ako si zväčšiť penis. Perspektívny muž neverí, že sa niečo nedá. Je zdravo sebavedomý, ale nie drzý a arogantný. Pozná svoje prednosti a tými sa prezentuje. Nečaká, že sa bude svet točiť len okolo neho, ale uvedomuje si svoj prínos pre okolie.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com